Bonobo w Katowicach – zmiana lokalizacji

Simon Green (Bonobo)

Z racji ogromnego zainteresowania dj-ski set Bonobo, który miał odbyć się 5 marca w katowickim kinie Capitol, został przeniesiony w inne, równie interesujące miejsce. Impreza odbędzie się w Szybie Wilson, który pomieści wszystkich chcących bawić się przy dźwiękach serwowanych przez Simona Greena. Przy tej okazji prezentujemy szczegółowe informacje organizatorów dotyczące wieczoru i udogodnień związanych ze zmianą miejsca:

Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność, a ich cena pozostaje bez zmian. Zapewniamy również możliwość zwrotu zakupionych biletów, która upływa z dniem 31 stycznia, a jeszcze w tym tygodniu trafi do sprzedaży dodatkowa, ostatnia pula 500 biletów wstępu na to wydarzenie.

Gwarantujemy także całonocną komunikację na trasie centrum Katowic – Szyb Wilson oraz z powrotem (autobusy odjeżdżające z przystanku przed Hotelem Katowice – Al. Korfantego 9), a na miejscu czekają na Was dwie sale: profesjonalnie nagłośniona i wytłumiona hala koncertowa oraz strefa chill-out, z wygodnymi miejscami do odpoczynku oraz punktami gastronomicznymi.

Support:
Adre ‚N’ Alin Live
B. Szczesny Live

Bilety w cenie 40 złotych w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu, dostępne na:
www.ticketpro.pl
www.ticketportal.pl
Oraz w katowickim Jazz Club Hipnoza.

Tagi: , , ,