Przed zakupem garnituru męskiego ślubnego warto jest uwzględnić wielką ilość detali, które są ważne. Można do nich odnieść: kolor odzieży, fason, materiały używane do szycia wyrobu, rozmiar. Z tymi i innymi sprawami ma do czynienia pan młody przy wyborze stroju do ślubu.

Przed zakupem garnituru męskiego ślubnego warto jest uwzględnić wielką ilość detali, które są ważne. Można do nich odnieść: kolor odzieży, fason, materiały używane do szycia wyrobu, rozmiar. Z tymi i innymi sprawami ma do czynienia pan młody przy wyborze stroju do ślubu. 

Szukasz, gdzie kupić garnitur męski czołowych marek w korzystnej cenie? Odwiedź stronę internetową Shopsy, na półkach której, każdy mężczyzna wybierze dla siebie najbardziej udany komplet.

Wybieramy garnitury męskie dla narzeczonego

Przede wszystkim wybrany model powinien podkreślać piękno stroju panny młodej, ale nie przesłaniać go, tworząc jedną kompozycję. Jeśli mówimy o kolorystyce, to dobrać do klasycznej śnieżnobiałej sukni idealnie by było garnitury męskie w zimnych odcieniach. Należą do nich niebieski, szary, jasnoniebieski i oczywiście klasyczna czerń. Jeśli panna młoda zdecydowała się na strój w kolorze kości słoniowej, to zestaw męski powinien być w ciepłych kolorach, na przykład beżu, bordo lub brązy. 

Modne garnitury męskie krój

Jako najbardziej popularne i zapotrzebowane modele do ślubu uważane są kilka opcji:

  • smoking to uniwersalne rozwiązanie, które można łączyć wyłącznie z białą koszulą i krawatem-kokardką;
  • frak to wersja klasyczna, która zwykle wykonywana jest w ciemnych kolorach i pasuje do każdej jasnej koszuli;
  • wizytowy — garnitury ślubne męskie w klasycznym stylu z zaokrąglonymi frontami, które rozchodzą się na boki;
  • zwykła dwójka lub trójka — udany wybór dla mężczyzn o jakiejkolwiek budowie ciała;
  • modele w stylu casual najczęściej wybierane są na tematyczne wesele.

Garnitury młodzieżowe męskie – ważne detale wyboru

Pan młody powinien czuć się komfortowo w garniturze. Odzież nie powinna uciskać, ciągnąć ani marszczyć się. Podczas przymierzania marynarki, spodni i kamizelki należy wykonać jak najwięcej różnych ruchów, aby dokładnie określić, czy rzecz pasuje, czy nie. 

Rękaw marynarki powinien sięgać obszaru kości grochu na nadgarstku. Długość spodni uważa się za optymalną, gdy dół nogawek sięga połowy pięty butów i tworzy z przodu jedną halę. Na zimę lepiej wybrać ubrania wykonane z tkanin na bazie wełny, a na lato – z bawełny, lnu lub jedwabiu.

Nie wiesz gdzie kupić niebieskie garnitury w korzystnej cenie? Po prostu kliknij w link https://shopsy.pl/niebieskie-garnitury-meskie i dobierz odpowiednią opcję. Wystawiając filtry wyszukiwarki na stronie Shopsy, można zamówić garnitury męskie z dostawą w Warszawę również jakichkolwiek innych odcieni.