Świątynia dubu otworzy swoje wrota w Krakowie już po raz 97. Na październikową odsłonę Dub Temple zaproszono pochodzącego z włoskiego Spoleto producenta, wokalistę i instrumentalistę Pablo Raster’a, który to obecny jest na scenie od ponad 16 lat i ma na swoim koncie ponad 900 występów scenicznych.

Jego występy to mieszanka miksowanych na żywo, pełnych energii, elektronicznych bitów, wzbogaconych dubowymi syrenami, efektami i filtrami. Basowa, taneczna, współczesna muzyka dubowa stworzona wyprodukowana pod dubowe sound systemy. Kolejna ekipa jaka zaprezentuje swojego sound systemowego seta to wrocławski kolektyw Bass Aid natomiast o lokalny support oraz nagłośnienie imprezy zadba Dubseed Sound System. Widzimy się 28.10. w klubie ZetPeTe!

PABLO RASTER live! (Włochy)
Producent, instrumentalista i wokalista z Spoleto we Włoszech. Założyciel studia projektu RasteR, pod szyldem którego przez 12 lat wyprodukował i wydał 7 albumów, zagrał ponad 900 koncertów oraz współpracował w studio i na scenie z takimi postaciami jak Madaski (Africa Unite, Dub Sync), Zion Train, Vlastur, Marcello Coleman, Dziga, Ricc Frost, Kg Man czy Kasia Malenda. Wyprodukował także niezliczoną ilość remixów oraz riddimów dla włoskich i zagranicznych artystów, w tym dwa pełne albumy dla DMA i jeden dla Dub Fighters. Aktualnie skupiony jest na solowej karierze, jako Pablo Raster.

Na jego pierwszym solowym albumie “Art of Dub” z 2015 roku znajduje się jedenaście oryginalnych dubowych tjunów, z udziałem znakomitych gości: Dan I (Imperial Sound Army), Barry Isaacs, Mr Dill, Lion Warriah, Sandro Paradisi, Natty Sly, Valentina Benaglia i Violinbwoy. W bardzo płodnym 2016 roku wydał swój drugi pełny album “Forever Dub”, na który zaprosił do współpracy takie nazwiska jak Fikir Amlak, Marcello Coleman, Sandro Paradisi, Luigi Leoni, Alessandro Musco, Antz-oni Rubio i Zaira Zen; oraz dwa single – winylową siódemkę z utworem Barrego Isaaca “Jump Up” oraz “Danger” z hiszpańską wokalistką Zaira Zen.
Jego występy to mieszanka miksowanych na żywo, pełnych energii, elektronicznych bitów, wzbogaconych dubowymi syrenami, efektami i filtrami. Basowa, taneczna, współczesna muzyka stworzona wyprodukowana pod dubowe sound systemy.

DUB TEMPLE # 97

28.10.2017 Kraków, klub ZetPeTe, Dlonych Młynów 10
start: 21.30
wstęp: 20pln

PABLO RASTER live! (Włochy)
BASS AID (Wrocław)
DUBSEED SOUND SYSTEM