Mówi się, że życie po festiwalach nie jest już takie samo. Uczucie, kiedy zespół muzyczny wychodzi na scenę i śpiewa naszą ulubioną piosenkę na żywo – jest sporą dawką adrenaliny. Te trudne do opisania – dreszcze na całym ciele są po prostu nieziemskie…

Electrobeach_Music_Festival_2013

Od 29.06 – 2.07.2016r czeka nas wielkie wydarzenie muzyczne. To Opener Festival, który w tym roku w Gdyni zgromadzi tłumy miłośników muzyki. Czekają spore atrakcje – Florence The Machine, Chino, XXANAXX, Red Hot Chili Peppers, Wiz Khalifa, M83, Dawid Podsiadło, Paul Kalkbrenner, Pharrel Williams czy Kygo. To nawet nie połowa wykonawców, ponieważ lista gości która zagości na scenie jest na prawdę imponująca. Open’er Festiwal 2016 to nie tylko koncerty. To wyjątkowa okazja aby spotkać się ze znajomymi i spędzić razem cudowny czas. Poza muzyką organizatorzy zachęcają na pokazy mody, występy teatralne a nawet spotkania z pisarzami.

Festiwal już za chwilę, a my mamy poradę jak przygotować się na takie widowisko. Z racji tego, iż aparaty fotograficzne i naładowane telefony są niczym must have wśród asortymentu jaki powinniśmy ze sobą zabrać, pamiętajmy, że wokaliści nie śpiewają po to, aby zostało to utrwalone na elektronicznym sprzęcie ale dla naszych oczu i duszy. Niech muzyka niesie nas bo to ona zapala w nas płomień i napełnia oczy łzami. Wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne przydadzą się z powodzeniem. Przed samym festiwalem wczujmy się w ten muzyczny klimat i spędźmy czas z muzyką. Empik jest idealnym miejscem dla fanów muzyki. Codziennie czekają spore cięcia cen a promocje krzyczą z półek, niczym refren Red Hot Chili Peppers – Californication, który będziemy śpiewać już za chwilę. Muzyczna wyprzedaż w Empik.com sięga nawet do -75% ! Nie lada gratką są Opener Festiwal 2016 płyty muzyczne już od 18,99zł ! Jeśli jesteś prawdziwym fanem nie czekaj! Posiadanie prawdziwego albumu artysty to konieczność. Obniżki łatwo nam będzie znaleźć dzięki kategoriom – Pop&Rock, Alternatywa, Muzyka filmowa, Rap&Hip-hop, Vinyle czy Muzyka Poważna. Letnie promocje są piekielnie gorące i ułatwiają na przeżycie muzycznego lata.

Czym byłoby życie bez muzyki? Ona wyraża wszystko, bo kiedy słowa upadają to ona przemawia. Pokazuje nastroje, przywołuje wspomnienia, jest niezwykle ważna. Pamiętacie swoją pierwszą piosenkę, gdzie pierwsze nutki przyprawiły o łzy? Tak właśnie będzie na tegoroczym festiwalu. Szykować się i zaczynamy już w środę!