Yoachim z nową epką – "Isn't That Gone"

Kto polubił wcześniejsze produkcje Yoachima – zeszłoroczny singel „Forest”, prezentowany na łamach 80bpm.net i w mojej audycji Opóźniona Faza Snu (której posłuchacie poniżej i przypomnicie sobie) oraz wydany później „Again”, ucieszy się na pewno informacją, że epka „Isn’t That Gone” tego artysty jest już dostępna.

Urodzony 29 lutego 1988 roku wokalista, kompozytor, producent muzyczny i autor tekstów. Związany z muzyką od wczesnego dzieciństwa ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu.

Związany z niemiecką sceną muzyki klubowej i elektronicznej. Współpracował dotychczas z takimi djami i producentami muzyki elektronicznej, jak Olivier Schories, Solee czy Mian. W 2012 roku nakładem międzynarodowej wytwórni Parquet Recordings ukazała się składanka remixów jego utworu EHC. Wspólnie Solee oraz duetem Boss Axis nagrał także utwór Still Here, któremu towarzyszyły remixy takich producentów, jak hiszpański Uner czy australijski Fables.

Minialbum dowodzi, że poruszając się swobodnie w stylistyce electro i synthpopu, Yoachim jest przede wszystkim niezwykle wrażliwym songwriterem. Materiał został zaprezentowany na żywo podczas tegorocznej edycji festiwalu Enea Spring Break Festival w Poznaniu, gdzie spotkał się z bardzo żywiołową reakcją publiczności.

Szerokie spektrum swoich muzycznych możliwości Yoachim prezentuje na licznych koncertach w całej Polsce. Na scenie można zobaczyć go zarówno w wersji solo, jak i w towarzystwie zespołu.

electro, isn't that gone, yoachim