Dwa dni temu, 17 grudnia, premierę miała płyta „Settle – The Remixes” duetu Disclosure. Na nowym wydawnictwie braci Lawrence znaleźć można nowe wersje kompozycji znanych już z ich debiutanckiego albumu, który ukazał się w czerwcu tego roku.

Kawałki z „Settle” zremixowali m.in. Flume, Hudson Mohawke, DJ Premier, Kaytranada czy SOHN. Ponadto na albumie znalazł się nowy utwór – otwierający płytę „Apollo”:

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=NSQFVee-IB4′]

Tymczasem „Settle” świetni radzi sobie na wielu listach podsumowujących ostatnie 12 miesięcy w muzyce. Zarówno piosenki z albumu, jak i sam krążek znajdują swoje miejsce w czołówkach wielu prestiżowych zestawień, by wspomnieć choćby trzecie miejsce dla płyty „Settle” na liście najlepszych albumów 2013 roku wg serwisu Pitchfork.

Przypominamy, że Disclosure wystąpią w Polsce 12 marca. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Palladium. Wejściówki na to wydarzenie dostępne są jeszcze na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.