12 marca 2014 roku w warszawskim Palladium wystąpi elektroniczny duet Disclosure.

Disclosure to projekt dwóch braci – Guy’a i Howarda Lawrence’ów. Po raz pierwszy zwrócili na siebie uwagę międzynarodowej publiczności w 2012 roku, kiedy ich remix „Running” Jessie Ware pojawił się po raz pierwszy w zestawieniach radiowych. Kolejnym sukcesem był singiel „Latch”, który dotarł do 11 miejsca UK Singles Charts i zapewnił Disclosure miejsce w zestawieniu „Hot Ten For 2013” radia BBC Radio 1xtra. Debiutancki krążek duetu – “Settle” – pojawił się na rynku w czerwcu 2013 roku i niemalże natychmiast uplasował się na pierwszych miejscach zestawień sprzedaży zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej. Cztery gwiazdki przyznał albumowi „Guardian”, a Pitchfork wystawił mu ocenę 9.1.

Disclosure występowali w Polsce dwukrotnie: w kwietniu 2013 zagrali w warszawskim kubie 1500m2, a w lipcu na Tent Stage festiwalu Open’er.

Wejściówki na marcowy koncert w Palladium pojawią się w sprzedaży w najbliższy piątek, 11 października i dostępne będą m.in. na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=bkk2H3Ztrfk’]

(inf. prasowa)