Ellie Goulding zaśpiewa w Polsce

Na jedynym koncercie w Polsce, 6 lutego 2014 roku, wystąpi brytyjska wokalistka Ellie Goulding, autorka takich przebojów, jak „Guns and Horses”.

Ellie Goulding urodziła się w Lyonshall niedaleko Kington. Studiowała na Kent University, gdzie dostrzeżono jej talent muzyczny. Otrzymała nagrody Critics Choice Award podczas gali Brit Awards 2010 oraz Sound of 2010 w BBC Sound of 2010, gdzie wygrała między innymi ze swoją przyjaciółką Mariną Diamonds. W 2010 ukazał się jej debiutancki album Lights. Utwory Lights i Starry Eyed podbiły listy przebojów w Wielkiej Brytanii i w Europie, a piosenka Your Song dostała się on na 2 miejsce w prestiżowym amerykańskim notowaniu Billboard Hot 100 i stał się numerem 1 między innymi w Polsce.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=IDwbHeR0UYc']

Po ponad rocznej przerwie wydała kolejny utwór Anything Could Happen, który dzięki sukcesowi poprzedniej płyty szybko dostał się na listy przebojów na całym świecie. Osiągnął również czołową pozycję – nr 5 w Wielkiej Brytanii. Druga płyta Goulding – Halcyon ukazała się w października 2012 roku. W lipcu 2013 ukazał się pierwszy singel z reedycji drugiego albumu – Burn, który króluje na pierwszych miejscach list przebojów w UK i Europie. W kwietniu 2013 roku artystka wystąpiła, po raz pierwszy w Polsce. Jak sama oceniła, był to jeden z najlepszych koncertów w całej jej dotychczasowej karierze! Bilet na to wydarzenie wyprzedały się w bardzo krótkim czasie. Ellie obiecała, że wróci do Polski. Stanie się to już 6 lutego 2014. Będzie to jeden z nielicznych koncertów w Europie, związanych z reedcji albumu Halcyon Days!

6 lutego 2014
Warszawa, Arena Ursynów
Ceny biletów:
Miejsca stojące: 110 zł // 120 zł od 1 grudnia
Miejsca siedzące: 140 zł // 160 zł od 1 grudnia
Miejsca VIP: 160 zł // 180 zł od 1 grudnia
Bilety będą dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn,
wszystkich punktach sieci Ebilet (www.ebilet.pl) oraz na www.goodmusic.pl

ellie goulding, pop, synth-pop, Warszawa