Bueno Bros żegnają lato

Bueno Bros – duet producencki znany z bliskiej współpracy z zespołem Hey, Brodką i Kari Amirian zagra w najbliższy weekend w trzech polskich miastach – Poznaniu, Łodzi i Krakowie.

Bueno Bros, fot. materiały prasowe

Lokalizacje nadchodzących koncertów zostały bardzo starannie dobrane. W Krakowie, Bueno Bros. zagrają w wyjątkowym miejscu – Muzeum Inżynierii Miejskiej, w Łodzi w wielokrotnie wyróżnianym za design i szeroko komentowanym miejscu Zmianatematu. Poznań ugości braci w nowym konglomeracie artystycznym Strefa Kultywator.

Oto szczegóły wrześniowych koncertów Bueno Bros:

  • 21.09 – Poznań, Strefa Kultywator (wstęp 10 zł)
  • 22.09 – Łódź, zmiana tematu (wstęp wolny)
  • 23.09 – Kraków, Idea Fix Fest 2, Muzeum Inżynierii Miejskiej (wstęp na zaproszenia, można uzyskać w sklepach Idea Fix)

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=LUCpAPkQato']

Kolejne jesienno – zimowe daty zostaną ogłoszone wkrótce. Duet odwiedzi m.in. Sopot i Warszawę

Bueno Bros, którzy w ostatnim czasie zasłynęli m.in. remiksem utworu „Varsovie” na EP-ce Brodki „LAX” pracują aktualnie nad swoim studyjnym albumem. Niebawem opublikowane zostaną także nowe remiksy artystów – również na wydawnictwach zagranicznych.

Tego lata duet koncertował na takich imprezach, jak Audioriver Festival w Płocku, Open’er Festival w Gdyni, Selector Festival w Krakowie oraz Męskie Granie.

bueno bros, electro pop, klubowa, pop