Vitalic (fot. materiały organizatora)

W związku ze zmianami w części europejskiej trasy koncertowej Birdy Nam Nam zespół nie zagra na warszawskim FreeFormFestival. Na jego miejsce szybko wskoczył jednak kolejny wykonawca.

Kolejną gwiazdą imprezy będzie Vitalic. Jego występ odbędzie się w ramach „V Mirror Tour”.

Pascal Arbez-Nicolas znany jako Vitalic jest producentem i didżejem, który od kilkunastu lat podbija z sukcesami klubowe listy przebojów. Sławę i sukces przyniosły mu takie utwory jak: La Rock 01, Poison Lips i Second Lives.

Zadebiutował pod koniec lat 90, własnym sumptem wydając nagrania jako Dima, Hustler Pornstar czy Pascal Arbez w niezależnej wytwórni Citizen Records. Za sprawą Hackera poznał DJ Hella i w 2001 już jako Vitalic zadebiutował minialbumem Poney w International DeeJay Gigolo Records. Płyta okazała się dużym sukcesem komercyjnym i przyniosła pierwsze klubowe hity: Poney Part 1 & 2, La Rock 01 czy You Prefer Cocaine. Do dziś uznawana jest za największe osiągnięcie artysty. W 2005 roku ukazał się jego pełny debiutancki album OK Cowboy, którzy przyniósł takie utwory jak: My Friend Dario, No Fun czy Woo. Cztery lata później ukazał się jego drugi album studyjny – Flashmob, zainspirowany muzyką disco. Album przyniósł najnowsze przeboje Vitalica: Your Disco Song, Poison Lips oraz Second Lives. Październikowy występ na FreeFormFestival będzie jego pierwszym występem w Warszawie!