Plakat imprezy

7 maja w krakowskich Krzysztoforach kolejna odsłona patronowanej przez nas imprezy Dubstep Ahead. Tym razem pod Wawel przyjedzie brytyjski producent DJ Drama.

DRAMA / Urban Nerds, Deception (UK)

BLACKLEG / 5 Hz | Dubxtent | Sub Pressure | RH (Częstochowa)

CLN / Blotklaat Rave (Krk)

DUBSEED (Krk)

DRAMA / Urban Nerds, Deception (Londyn, UK)

Drama to DJ, rezydent (Urban Nerd/DubFriction) oraz producent (Deception records). Wcześniej część Cast Iron Projects, “Drams” może pochawalić się grywaniem w takich słynnych klubach jak: Fabric, Ministry of Sound, Herbal, 93 Feet East, Club 8, TrmNL czy the Coronet wymieniając tylko niektóre z nich. Drama prezentuje również swój talent na falach kilku radiostacji takich jak: Sub Fm, Rinse, and Wax FM, czy od niedawna na FM4. Od tamtej pory Drama nawiązuje współprace z Jenai i dołącza do the Ego Thieves stając się częscią the Official Ego Thieves DJs. Specjalizujący się we wszelakich brzmieniach zorientowanych na Dubstep i Bass , tworza oni olbrzymią muzyczną siłę, której powinieneś doświadczyć podczas ich klubowego show. Exclusive Drama mixes, track releases I więcej:
http://www.egothieves.com/mixes/

http://www.myspace.com/djdramaspace

BLACKLEG / 5 Hz | Dubxtent | Sub Pressure | RH (Częstochowa)

Blackleg – polski producent I DJ. Przygodę z muzyką rozpoczął wraz z pojawieniem się w domu pierwszego komputera. Wychowany na dźwiękach J. M. Jarre’a, Vangelis, M. Bilińskiego rozbudził w sobie pasję do muzyki elektronicznej. W 1997 roku nastąpił pierwszy kontakt z muzyką klubową. W jego mieście grano wtedy głownie minimal oraz Detroit. Rok pozniej zetknal sie z drum’n’bass. Zafascynowany tym gatunkiem zaczął tworzyć pierwsze produkcje na nieśmiertelnym FastTrackerze. Jako producent starał się rozwijać swoją pasję, w 2001 roku zgłosił się do udziału w konkursie dla producentów muzyki połamanej “Made In Poland” organizowanym przez legendarną załogę Sonic Trip. Jego utwór “Life Arena” znalazł się w finałowej dziesiątce. Rok później podczas drugiej edycji konkursu w finale znalazł sie jego “Monolith”. Utwór ten znalazł się również na oficjalnej składance “1st Selection of Made In Poland”.

Przygoda z graniem rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to wraz z DJ. Magnetic, DJ. Exasperem oraz DJ. Evilem zaczęli organizować w Częstochowie imprezy drum’n’bass. W roku 2004 wraz z Magnetic’em, DJ. Peet’em z Łodzi oraz z mc. JBM’em założyli crew Partizans. W składzie tym grali w Krakowie, Katowicach, Tychach, Tomaszowie Mazowieckim, Zywcu, Łodzi I innych miastach. W 2007 r. Zajal sie produkcja I promocja dubstepu. Jego produkcje wychodza nakladem 5hz Records, Subpressure Rec I Dubxtent Recordings. W tym roku jego track „Claustrophobia” pojawil sie na drugiej oficjalnej polskiej skladance dubstepowej „Lowfreq Poland 2”

DUBSTEP AHEAD! – DJ DRAMA (UK)

07.05.2010, Krzysztofory, ul. Szczepańska 2

Start: 21.00

Wstęp: 10pln