Przystępne ceny biletów lotniczych powodują, że Polacy chętnie podróżują w różnych kierunkach świata. O ile jednak sama podróż może kosztować niewiele, jeśli lecisz poza sezonem, dodatkowe koszty parkingu na lotniskach mogą zwiększać kosztorys całego wyjazdu. Dlaczego mimo tego warto korzystać z tej opcji? Sprawdź, jak to wygląda na krakowskich Balicach.

Dlaczego parking na lotnisku się przydaje?

Jeśli chodzi o strzeżony parking, Kraków-lotnisko to miejsce, w którym z takiej usługi podróżni korzystają coraz chętniej. Podróżując, zwłaszcza w dalsze trasy, stawia się nie tylko na jak najniższe koszty, ale przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo. Te dwa ostatnie aspekty wpisują się w ideę strzeżonych parkingów działających przy portach lotniczych.

W Krakowie-Balicach monitorowane miejsca postojowe obsługiwane przez Grupę Interparking znajdują się zaledwie 400 metrów od wejścia do terminala. Jeśli podróżujesz z ciężkim bagażem, bez problemu w kilka minut dostaniesz się do stanowiska odprawy. Parking w tej okolic to zatem sprawna i wygodna organizacja każdego z aspektu podróży.

Nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo!

Całodobowy parking na lotnisku w Balicach objęty się zaawansowanym systemem monitoringu. Ponadto sprawowany jest tam stały nadzór fizyczny. Dzięki temu masz pewność, że po powrocie odbierzesz pojazd w takim stanie, w jakim go zostawiłeś. Jeśli chcesz z wyprzedzeniem zarezerwować miejsce postojowe, ale masz wątpliwości co do cennika czy regulaminu, konsultanci operatora parkingu również są dostępni przez całą dobę.

To już nie tylko parking! Poznaj dodatkowe opcje na Balicach

Na parkingu na terenie portu lotniczego nie tylko zostawisz czy odbierzesz auto, ale skorzystasz również z takich opcji, jak:

  • myjnia;
  • kompresor;
  • wypożyczenie fotelika dla dziecka;
  • zniżka na ubezpieczenie turystyczne.

Wszystko dzięki współpracy operatora parkingu z wybranymi partnerami.

Jeśli zależy ci na komfortowej podróży już od drzwi twojego domu, nie musisz już korzystać z taksówek czy komunikacji miejskiej, zwłaszcza z mało poręcznym bagażem. Skorzystaj z własnego samochodu, który będzie na ciebie bezpieczne czekał na lotnisku do czasu twojego powrotu. Opłaty za parking na Balicach zaczynają się już od 10 zł za godzinę.