Jeszcze w lutym Jacek Sienkiewicz zaskoczy swoim nowym, nieoczekiwanym mini-albumem „123418”. Wydawnictwo dostępne będzie w wersji cyfrowej, ale będzie też coś dla kolekcjonerów. Każdemu utworowi będą towarzyszyły unikalne wydruki autorstwa graficzki i projektantki Agnieszki Dybowskiej.

Jacek Sienkiewicz, fot. Monika Gęsicka
Jacek Sienkiewicz, fot. Monika Gęsicka

Nowy materiał będzie można usłyszeć już w ten piątek w Warszawie w klubie Jasna 1 gdzie Jacek zagra swój całonocny set. Więcej informacji o wydarzeniu tutaj, a mały przedsmak tej nowości już tutaj.

Z szeregiem zróżnicowanych i na wskroś nowoczesnych dźwięków, po przeszło ośmiu latach, na łamy wytwórni powraca Jackname Trouble. Recognition co tydzień prezentować będzie kolejne dokonania olsztyńskiego producenta, które w rezultacie stworzą całość kompilacji, idealnej dla słuchaczy o szerokich horyzontach muzycznych. Pierwszą część tej muzycznej sagi Jackname przedstawia już teraz:

Z początkiem lutego we wszystkich cyfrowych sklepach muzycznych pojawił się zeszłoroczny album Bartosza Zaskórskiego “Mchy i Porosty/Hypnagogic polish music for teenage mutants”. Tych, którzy chcieliby dołączyć tę płytę do swojej domowej kolekcji zapraszamy do sięgania po ostatnie sztuki specjalnego artbook’a, dostępne na Recognition Bandcamp.

Po wielu latach, na łamy Recognition powraca też Tomek Sroczyński. Po jego świetnie przyjętej „Symphony_NO. 1”, czas na bardziej frywolne brzmienia. Prace nad nowym albumem trwały wiele lat i jedyne co możemy w tej chwili powiedzieć to to, że warto było czekać…

Premierowy utwór z nadchodzącego albumu znajdziecie tu: