Prezent na komunię

Rowery jako prezenty komunię dawno temu odeszły do lamusa. Obecnie na podwórkach i osiedlowych uliczkach rządzą gokarty. Gokarty na pedały dla dzieci nie bez powodu stały się totalnym hitem. Te czterokołowe, stabilne pojazdy są w stanie przejechać prawie każdy teren. Są wygodne i nie da się na nich przewrócić tak łatwo, jak na rowerze.

Wybierając gokart, który ma być prezentem, przede wszystkim należy poszukać produktu znanej firmy. Zabawa na gokarcie jest dosyć intensywna, dlatego musimy być pewni, że produkt jest stabilny i spełnia wszelkie możliwe normy bezpieczeństwa. Liderem w tej dziedzinie jest firma Berg, która od wielu lat produkuje i udoskonala modele gokartów dedykowane zarówno maluszkom, jak i dorosłym. Do produktów Berga zaufanie mają nawet marki takie jak Fiat, Jeep czy John Deere, które udzieliły Bergowi licencji na zaprojektowanie gokartów stylizowanych na ich sztandarowe pojazdy. Berg do swoich gokartów oferuje części zamienne, możemy wiec być pewni, że nawet przy intensywnym użytkowaniu zabawka będzie służyła przez długie lata. Co więc wybrać?

Dzieci w wieku komunijnym to już starszaki, które doskonale wiedzą, czego chcą. Dlatego też wybierając gokart na prezent, należy dowiedzieć się, czy dziecko jest raczej fanem wyścigów Formuły 1, czy jednak bardziej interesują je dzikie wyprawy w nieznane samochodami terenowymi. Po zrobieniu wstępnego wywiadu z dzieckiem lub jego rodzicami, możemy wziąć się za przeglądanie najchętniej kupowanych produktów dostosowanych do wieku dziecka.

Dziewczynki nigdy nie nudzą się kolorem różowym. Dlatego też wybierając coś dla nich możemy wziąć pod uwagę np. gokart Berg Compact. Już na pierwszy rzut oka widać, że to pojazd dedykowany prawdziwym księżniczkom. Jeśli nasza księżniczka lubi czasami założyć spodnie i pobawić się z chłopakami w wojnę, ucieszy ją Berg Jeep Adventure, w kolorze zgniłej zieleni, stylizowany na prawdziwego wojskowego Jeepa.

Jeśli do pierwszej komunii będzie przystępował chłopiec, pomyślmy nad bestsellerem od Berga – gokarcie stylizowanym na ciągnik John Deere. Charakterystyczne kolory i solidny bieżnik na kołach nie pozostawiają wątpliwości, że kierowca pojazdu żadnego zadania się nie boi. Z kolei dla chłopca zafascynowanego wyścigami, nie ma lepszego wyboru jak Berg Race BFR-3.

Pojazd wygląda jak wyścigowe auto i jest wręcz stworzony do szybkiej jazdy po asfalcie i rożnego rodzaju torach. Skrzynia biegów pozwala na skuteczne hamowanie, a także jazdę do tyłu. Doświadczenie zdobyte w pierwszym gokarcie na pedały na pewno będą pozytywnie skutkowały w przyszłości, gdy młody człowiek wsiądzie do prawdziwego gokarta, a później – samochodu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly/berg-gokart-dla-dzieci/.

Komentarze: