Nowe mieszkania w Krakowie od firmy Budrem

Budrem Kraków to firma, zajmująca się budową mieszkań i lokali użytkowych na dużą skalę. Deweloper znajduje się na rynku od 1988 roku. W tym czasie cały czas zdobywał doświadczenie i rozszerzał swoją działalność. Dziś wszystkie oddawane do użytku budowle wyróżnia wysoka jakość wykonania. Dbałość o szczegóły i profesjonalizm dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

Oferta

Nowe mieszkania w Krakowie to główny punkt oferty dewelopera. Aktualnie dostępne są lokale w inwestycjach na ulicy Cystersów 26, Cystersów 26 A, Cystersów 26 B, Cystersów 26C, Dobrego Pasterza 118C i Na Zakolu Wisły 10. Warto również przyjrzeć się lokalom użytkowym w wyżej wymienionych lokalizacjach. Będą one świetnym miejscem na otworzenie własnej firmy i zyskanie grona klientów.

Zalety oferty

Developer Kraków wyróżnia się profesjonalnym podejściem do wykonywanych prac. Każdy projekt jest kompleksowy. Oprócz budowy budynku i wykończenia pomieszczeń ogólnodostępnych, duży nacisk kładzie się na zagospodarowanie obszaru dookoła. Dodatkowo mieszkania posiadają różne układy i powierzchnie. Praktycznie w każdej inwestycji można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Deweloper Budrem Kraków gwarantuje atrakcyjne ceny i wysoką jakość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, regularnie na stronie zamieszczane są oferty specjalne. To propozycje zakupu mieszkań wyjątkowo atrakcyjnych, bądź korzystnych cenowo. Śledząc regularnie ofertę można zapewnić sobie wymarzony lokal za nieduże pieniądze.

Nagrody i rekomendacje

Deweloper Budrem Kraków może pochwalić się wieloma nagrodami i rekomendacjami, które dodatkowo przekonują o wysokiej jakości oddawanych do użytku mieszkań. Dla przykładu można wymienić chociażby:
-rekomendację polskiego związku inżynierów i techników budownictwa (oddział małopolski w Krakowie) w dziedzinie kompleksowego wykonawstwa robót budowlanych
-nagrodę trzeciego stopnia „Budowa roku 2016” dla inwestycji przy ulicy Cystersów 26B i 26C
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu osobistego.

Źródło: Budrem – Deweloper z Krakowa

Komentarze: