Na muzycznej i klubowej scenie pojawi się niebawem nowa jakość. Już 3 czerwca odbędzie się pierwsza impreza w nowej formule – Drumembassy. To również nowy rozdział w historii kultowego klubu jakim jest Mega Club w Katowicach. A rozdział ten otwarty będzie z przytupem, bo organizatorzy zaprosili legendarne nazwiska gatunku, duet Calyx & Teebee we własnej osobie!

Calyx & Teebee for RAM Records, 2012. Photography by Andrew J Attah

Obaj twórcy, związani z wytwórnią RAM Records, współpracują ze sobą już od ponad dekady, zaskakując regularnie wszystkich miłośników muzyki tanecznej rewelacyjnie wyprodukowanymi numerami i mistrzowskimi albumami, z których „All or Nothing” zalicza się już dziś do żelaznej klasyki gatunku.

https://www.youtube.com/watch?v=lbVGs04_tvA

Pięć lat po wydaniu tego klasyka, obaj twórcy udowadniają, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a doskonałe single opublikowane w tym roku (docenione między innymi przez Beatportal), pozwalają wierzyć, że ich występ okaże się niezapomnianym przeżyciem. Oprócz nich, na scenie Mega Clubu pojawią się także polscy ambasadorzy gatunku: Ginee, MR FLOPPY, Contact i Protest.

Start: 21:00 Koniec: do ostatniego zawodnika na parkiecie.
Bilety w cenie 25 zł / 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu imprezy) do nabycia w:

www.ticketpro.pl
www.biletomat.pl

Facebookowe wydarzenie: www.facebook.com/events/835458009943731/