Denon – doskonała jakość dzwięku

Japońska firma Denon, od ponad stu lat, działa i tworzy swoje wyroby w branży audio. Dzięki tak długiej obecności na rynku i postępującej specjalizacji w określonej dziedzinie, oferowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design.

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszych klientów produktami firmy Denon, podjęliśmy decyzję o wzbogacenie naszej oferty o nie.

Z dniem dzisiejszym, korzystając z naszego sklepu stacjonarnego Velvethertz w Krakowie , mają Państwo możliwość zakupu wyżej wspomnianych produktów „od ręki” – są one bowiem dostępne w naszych magazynach. Gwarantujemy najniższą cenę rynkową, co w połączeniu z fachowym doradztwem przez naszych konsultantów zapewni Państwu najwyższy poziom satysfakcji.

Dla osób poszukujących prostego, a zarazem funkcjonalnego rozwiązania w zakresie instalacji kina domowego, proponujemy produkt Denon HEOS HomeCinema. Zastosowana w nim technologia, umożliwia jego podłączenie i korzystanie bez dodatkowych kabli (WiFi Direct). Produkt ten zalecany jest szczególnie dla osób, które nie mają ochoty na konfigurację indywidualnego zestawu.

W asortymencie naszego sklepu, poza produktami przeznaczonymi dla indywidualnego użytkowania w zaciszu domowy, znajdują się asortyment idealnie pasujący do użytkowania komercyjnego. Ten sektor naszej oferty przeznaczony jest dla osób odpowiedzialnych za dbanie o nagłośnienie w miejscach rozrywki, rozumianych jako parkiety taneczne. Decydując się na zakup urządzeń Denon, poza doskonałą jakością dźwięku, eleganckim wyglądzie otrzymujesz gwarancję oraz wsparcie techniczne w trakcie jej trwania. U Nas każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno osoba początkująca w dziedzinie prowadzenia imprez (najczęściej poszukuje urządzeń nieco tańszych, dających możliwość rozbudowania swoich umiejętności technicznych, jak i profesjonalista wymagający odpowiedniej specyfikacji technicznej umożliwiającej wykonywanie jego pracy.

Perfekcyjne wykonanie, ogromna wydajność stojąca w równowadze z cenami rynkowymi powodują, że oferta firmy Denon cieszy się ogromnym zainteresowaniem również na rynku przedmiotów używanych. Uważamy jednak, że nasze ceny nie są znacząco wyższe od tych, jakie przyjdzie Ci zapłacić za sprzęt używany niewiadomego pochodzenia, najczęściej po okresie gwarancyjnym. Decydując się na naszą firmę, gwarantujemy określony ustawą okres gwarancyjny, pomoc w wyborze oraz legalne pochodzenie produktu wprost od producenta. Podejmij mądrą decyzję, zasięgnij porady ekspertów z Velvethertz, obdarz nas zaufaniem i ciesz się funkcjonowaniem sprzętu przez lata.

artykuł zewnętrzny, fot. materiały nadesłane

Komentarze: