Plany na pierwsze tygodnie 2017 roku w wytwórni Recognition należącej do Jacka Sienkiewicza, zapowiadają się bardzo ciekawie. Po raz pierwszy w oficynie ukaże się specjalna, limitowana płyta CD z ręcznie wykonanym artbook’iem. Autorem tego zaskakującego muzycznie wydawnictwa jest utalentowany grafik – Bartosz Zaskórski, twórca okładek do wydanej w zeszłym roku płyty Jacka Sienkiewicza „Hideland”, która znalazła się w pierwszej 30-tce najlepszych płyt 2016 roku oraz „La Mer” Michała Wolskiego.

To oryginalne wydanie projektu Mchy i Porosty ukaże się w sprzedaży już 9 stycznia a tymczasem można zamówić jedną ze 100 limitowanych CD z książką na oficjalnej stronie Recognition oraz na Recognition Bandcamp.

Wśród najbliższych planów wydawniczych wytwórni znajduje się długo zapowiadany, ambientowy album Jacka Sienkiewicza i Maxa Loderbauera. Światło dzienne, po raz pierwszy, ujrzą też archiwa Jacka z lat 1997 – 2002 – obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych, którzy interesują się historią polskiej muzyki elektronicznej. W międzyczasie planowanych jest wiele wydawnictw cyfrowych zarówno Jacka jak i przyjaciół wytwórni a obecnie Jacek Sienkiewicz pracuje nad swoim specjalnym solowym projektem, o którym więcej już w krótce!