W sobotę 10 grudnia w klubie Carpe Diem zagoszczą czołowi wrocławscy dj-e i uznani producenci muzyczni: Igor Boxx, Magierski oraz En2ak. W pierwszej części wieczoru Igor Boxx zagra repertuar ze wszystkich swoich solowych płyt (Breslau, Dream Logic, Delirium) oraz z projektów, w których bierze udział (Evorevo, Nervy, Skalpel). W drugiej Igor zaprezentuje taneczny DJ set z muzyką, którą ceni i której słucha na co dzień. Jak na producenta legendarnej, hip-hopowej wytwórni White House przystało – Magierski uraczy nas bitami oscylującymi wokół tego właśnie gatunku. ½ duetu Przaśnik, czyli En2ak pozostawi nas w klimatach „enzakowych”, zapewniających wszystkim doskonałą atmosferę.

05_plakat_internet

Igor Boxx
Igor Pudło to wrocławski producent, muzyk, kompozytor, didżej, znamy najbardziej z duetu Skalpel cieszącego się uznaniem fanów muzyki elektronicznej w Polsce i za granicą. Od 2010 roku jako Igor Boxx nagrywa solowe płyty, z których najbardziej cenioną jest wydana przez brytyjską wytwórnię Ninja Tune „Breslau” – instrumentalny koncept album o walkach o Wrocław w ostatnich tygodniach II Wojny Światowej. Najnowsza płyta Igora to „Delirium”- psychodeliczny kolaż dźwiękowy ilustrujący „odmienne stany świadomości”. Hybrydowa technika tworzenia muzyki, polegająca na łączeniu fragmentów sampli ze starych płyt z instrumentami elektronicznymi, nadaje kompozycjom Igora intrygujący retro-futurystyczny posmak.

Magierski
Wrocławski muzyk, kompozytor, producent muzyczny i inżynier dźwięku. Znany jest przede wszystkim jako współtwórca duetu producenckiego WhiteHouse, w ramach którego działa od 1997 roku. Ponadto, wraz z Igorem Pudło współtworzy formację Evorevo[1]. W latach 2002-2003 grał na instrumentach klawiszowych w zespole rocka alternatywnego Hurt. Samodzielnie jako producent muzyczny współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Tymon, Slums Attack, Peja, Tede, Trzeci Wymiar, WWO, Fenomen, Sokół, Pono, L.U.C oraz Pih.

En2ak
Absolwent Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku. ½ duetu Przaśnik, w ramach którego wyprodukował dwa entuzjastycznie przyjęte single i Epkę. Przaśnik gościł również na różnych zagranicznych kompilacjach. Nagrał 4 albumy, które ukazały się nakładem U Know Me Records i dwie EPki dla Mad Hop i niemieckiego Ching Zeng. Występował na największych polskich festiwalach: Nowa Muzyka, Open’er etc.), a także w Pradze, Moskwie, Nowym Jorku i na Litwie – w ramach festiwalu Satta Outside. Miał okazję dzielić scenęm.in. z Flying Lotusem, Thundercatem, DJ Vadimem (i The Electric), Bonobo, Epromem, fLako,Slugabedem, Sun Glitters, Igorem Boxx, King Cannibalem, Robot Koch, KRTS, Paulem Whitem, Om Unit, DJG (Grenier), 1000 Names; W przyszłym roku ukaże się jego piąty solowy album, naturalnie również na wosku; nowy projekt nosi nazwę Sosky.

Miejsce: Carpe Diem, ul. Wita Stwosza 16, Wrocław

Data: 10.12.2016

Godzina: 22.00

Wstęp: 20 zł – bilety dostępne w dniu imprezy