Coldcut przerywają milczenie. Po dekadzie powracają z Roots Manuva.

Legendarny duet Coldcut pod nemal dekadzie milczenia powraca z EPką „Only Heaven”. Wydawnictwo promuje tytułowy kawałek, w którym Jona More’a i Matta Blacka wspiera Roots Manuva. A już w przyszłym tygodniu Jon More, współtwórca Coldcut i wytwórni Ninja Tune zagra na dwóch imprezach w ramach After Tauron Nowa Muzyka 2016. Legendarnego muzyka i didżeja zobaczymy 14 października w Katowicach (klub Hipnoza) i w sobotę 15 października w Warszawie (Iskra Pole Mokotowskie).

coldcut2016_hayleylouisabrown

Oprócz legendarnego Roots Manuva, którego słyszymy w tytułowym singlu, gościnnie Coldcut wspiera także utalentowana Roses Gabor.

Coldcut to marka, która budzi szacunek od ponad ćwierćwiecza. Wykładowca historii sztuki – Jonathan More i programista komputerowy Matt Black już na progu lat 90-tych zyskali reputację doskonałych DJ-ów, którzy w mistrzowski sposób potrafią połączyć pozornie sprzeczne elementy w niezwykle żywą, oryginalną całość. Ich show ”Solid Steel” w sławnej londyńskiej pirackiej rozgłośni Kiss FM (obecnie na falach BBC London) z pewnością przeszedł już do historii nie tylko tanecznej sceny.

14 oraz 15 paźdzernika w ramach After Tauron Nowa Muzyka 2016 z niezwykłym setem didżejskim wystąpi współtwórca Coldcut, Ninja Tune i cyklu Solid Steel – Jon More. W Warszawie i Katowicach Jon More zagra specjalny set z winylowych „siódemek” i będzie to niezwykle rzadka okazja, żeby posłuchać zanikającej sztuki wytrawnego didżejskiego setu w wykonaniu prawdziwego mistrza! U jego boku zaprezentują się znakomici polscy didżeje
Burn Reynolds (SoulService, Asfalt Shop) oraz Karara (ex-Ptaki, The Very Polish Cut-Outs, Gdańska Szkołą Disco).

Bilety w cenie 30 pln już dostępne na Biletomat.pl / Ticketpro.pl

Jon More (Coldcut)
+ Burn Reynolds (SoulService, Asfalt Shop) oraz Karara (ex-Ptaki, The Very Polish Cut-Outs, Gdańska Szkoła Disco).

Facebook:
Katowice 14.10. Hipnoza https://www.facebook.com/events/930974493699998/
Warszawa 15.10. Iskra https://www.facebook.com/events/1651299628514575/

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: