Bartek Waszak za monitorem, Natalia Lubrano za mikrofonem i weteran sceny house, Jacob A, również. Do tego zespół zapewniający najpotężniejszy groove w mieście. PanPan szykuje się do koncertowej premiery swojego debiutanckiego albumu „Laur”. To już 6 października w warszawskim klubie Sen Pszczoły.


Zespół wystąpi w składzie: Artur Bogusławski (fortepian), Tomek Busławski (saksofon) i Przemek Kostrzewa (trąbka). Tak skonstruowana ekipa zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty PanPan. „Laur” to szereg tanecznych i refleksyjnych kawałków wypełnionych soczystym deep housem i nowymi brzmieniami rodem z brytyjskich klubów. Odpowiedzialnemu za elektronikę Bartkowi Waszakowi – kiedyś znanego jako Random Trip z wytwórni Nowe Nagrania Mikołaja Bugajaka (czyli Noona) – towarzyszą przy tym najmodniejsze polskie głosy. Oly., Novika, Michał Rudaś, Maria Sadowska, Sinckler, Skadyktator, Natalia Lubrano oraz weteran sceny house Jacob A. Ostatnią dwójkę usłyszycie podczas koncertowej premiery.
Płyta „Laur” pojawiła się w czerwcu, dziś możecie jej posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych. Niedawno grupa opublikowała teledysk do singla „Udekoruję dziś” z udziałem zawodniczki rowerowego downhillu i dirtu, Natalii Budner. Słowa do utworu napisał Ten Typ Mes, który również pojawia się w klipie:

Dużo więcej czeka Was już 6 października od godz. 21 w warszawskim klubie Sen Pszczoły. To będzie święto dobrych melodii, tanecznych bitów i zabawy w doskonałym stylu, słowem: lot w kosmos! Bilety kosztują 30 zł. Rezerwacja biletów pod adresem panpankoncert@gmail.com. Bilety do odbioru do dnia 3 X 2016 w Oparach Absurdu oraz Zakładzie Mięsnym.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na: https://www.facebook.com/events/1832888073611582/
PanPan na Facebooku: https://www.facebook.com/panpan.official/