Hugo Boss – wszystko o jego zegarkach

Marka Hugo Boss kojarzy się z doskonałej jakości kosmetykami męskimi. To jednak tylko początek długiej listy produktów sygnowanych logo tej firmy. Poza kosmetykami, odzieżą i obuwiem można tu znaleźć również zegarki.

Hugo Boss to marka, pod którą kryje się kilkaset modeli zegarków męskich. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy pan znajdzie tam coś dla siebie. Nie ma znaczenia czy jesteś uczniem liceum, studentem, mężczyzną w sile wieku czy seniorem – wśród czasomierzy sygnowanych tym logo z pewnością znajdzie się idealny model dla Ciebie.

Wygląd

Zegarki Hugo Boss są bardzo zróżnicowane pod względem wyglądu. Można tu znaleźć klasyczne, proste tarcze wyposażone jedynie w znaczniki i wskazówki, ale są  też modele, które na tarczy poza cyframi i wskazówkami mają wbudowane dodatkowe tarcze sekundnika czy stopera oraz wieczny kalendarz. Czasomierze tej marki różnią się także wielkością oraz rodzajem paska.

2243407

Można wybrać zegarek z bransoletą metalową, skórzanym paskiem lub paskiem materiałowym. Tak duża ilość różnorodnych modeli sprawia, że zegarki tej marki świetnie sprawdzają się na przegubach mężczyzn w każdym wieku.

Mechanizm

We wszystkich zegarkach Hugo Boss montowany jest mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Jeśli jesteś miłośnikiem zegarków mechanicznych lub automatycznych, to niestety nie znajdziesz tu nic dla siebie.

seiko-spring-drive-movement

Materiały

Do produkcji swoich zegarków Hugo Boss wykorzystuje materiały dobrej jakości. Koperty produkowane są najczęściej ze stali szlachetnej, do której niekiedy dodawane są ozdoby wykonane np. z silikonu czy gumy. W zegarkach wykorzystywane jest szkło mineralne odporne na zarysowania, co sprawia, że można z nich korzystać w każdych warunkach przez długi czas.

images

Paski w zależności od modelu wykonane są ze stali szlachetnej, skóry, gumy lub tkaniny. Trzeba przyznać, że dobrze i długo spełniają swoją funkcję.

Co jeszcze warto wiedzieć o zegarkach Hugo Boss?

Wszystkie zegarki tej marki są wodoszczelne, aczkolwiek poziom ochrony przed wodą jest zróżnicowany. Niektóre modele zegarków wyposażone są dodatkowo w stoper, kalendarz oraz sekundnik znajdujący się na wydzielonej tarczy.

Zegarki tej marki skierowane są przede wszystkim do mężczyzn. Jedną z ich zalet jest duży wybór różnych modeli oraz przystępna cena. Jeśli chcesz kupić sobie zegarek Hugo Boss, swoje poszukiwania rozpocznij w sklepie http://www.czaszegarkow.pl

artykuł zewnętrzny, fot. materiały nadesłane

Komentarze: