Jakie radio internetowe wybrać?

Radia internetowe nie są już nowością i dzisiaj słuchać możemy ich zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Gdy masz ochotę na dobrą muzykę, wystarczy tylko dostęp do internetu!

tubafm-radio

Czasy, w których komórki miały wbudowane radia, już powoli mijają. W niektórych, starszych modelach można spotkać się jeszcze z taką funkcją, ale coraz częściej wybieramy słuchanie muzyki on-line. Także tylko niektórzy z nas mają w domu radio, dlatego słuchanie przez internet cieszy się dzisiaj coraz większym powodzeniem. Przez sieć dostęp do stacji radiowych jest znacznie szerszy – to nie tylko popularne stacje, które są słuchane codziennie przez miliony Polaków, ale również te, które działają tylko on-line. Dzięki nim nie musisz czekać na utwór, który trafi w Twój gust. Wystarczy wybrać jaki gatunek lubisz i możesz rozkoszować się ulubioną muzyką.

Rock, pop czy disco polo?

Niezależnie od tego, jaką muzykę lubisz, radio internetowe to propozycja doskonała właśnie dla ciebie – dlaczego? Ponieważ on-line można znaleźć praktycznie każdego rodzaju utwory. Przykładowo na popularnym portalu fm.tuba.pl można posłuchać rocka, popu, hip-hopu, dance czy nawet disco polo, ale również dostępne są bardziej niszowe stacje, na przykład puszczające rock symfoniczny, chillout, blues, przeboje z lat 80 czy 90, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach.

W radiu internetowym fm.tuba.pl można wybrać stacje puszczające muzykę jednego wykonawcy lub określony gatunek muzyczny oraz stworzyć listę samodzielnie i udostępnić ją innym. To jeszcze nie wszystko, ponieważ można wybrać radia specjalnie stworzone do joggingu, pracy czy też kołysanki, więc jest w czym przebierać.

Jakie radio on-line będzie najlepsze?

Gdy nie wiesz, jakie radio internetowe wybrać, przede wszystkim rzuć okiem na dostępność różnych kanałów muzycznych. Dobre radio powinno być też darmowe, chociaż często w celu zablokowania reklam wideo i audio trzeba wykupić dostęp premium. Gdy chcesz skorzystać z radia on-line, warto wybrać takie, które pozwoli ci na stworzenie własnego konta, którym będziesz mógł zarządzać swoją muzyką.

 

artykuł zewnętrzny, fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *