Sposób na romantyczny wieczór – praktyczny poradnik dla każdego mężczyzny

Każda kobieta wie, że jej mężczyzna potrafi być romantyczny, jednak niekiedy brakuje mu po prostu pomysłu. Albo nie pomyśli, że mógłby. Dlatego dzisiaj prezentujemy poradnik dla każdego mężczyzny, który chce zaskoczyć swoją Panią. Zapoznajcie się z poradami i postarajcie się wykorzystać je przy najbliższej okazji.

Panowie pamiętajcie, kobiety nie pragną tego, by codziennie otrzymywać bukiet czerwonych róż, które będą wysłane do ich pracy czy domu. Nie muszą też otrzymywać drogich prezentów, niekiedy pomysł i kreatywna realizacja znaczą więcej jak diamenty. I choć chcą być rozpieszczane na różne sposoby, to wstydzą się to powiedzieć wprost. Albo czekają, aż się domyślicie, żeby pójść z Wami do restauracji Saska Kępa. Dzisiaj koniec z domysłami i problemami! Zobaczcie w jaki sposób możecie zaskoczyć swoją kobietę.

Prezenty, nawet te drobne znaczą wiele

Wydawać by się mogło, że drogie prezenty będą przemawiać do kobiety. Biżuteria, perfumy, a może piękny samochód? Choć niejedna marzy o tym, to wie, że życie to nie bajka, ani hollywoodzka produkcja i należy zejść na ziemię. Jak się też okazuje, prezenty te, które zostały wykonane samodzielnie, albo takie kreatywne, które nawiązują do pasji, zainteresowań czy do tego, o czym mówiła na pierwszej randce, okażą się strzałem w dziesiątkę! Zobacz czego ona potrzebuje, o czym myśli, marzy. Niekiedy dobry prezent może być bezcenny!

Romantyczna kolacja nie jest passe!

Choć wspominaliśmy, że nasza rzeczywistość to nie hollywoodzkie produkcje, to z romantycznej kolacji nie zrezygnujemy. Zrób rezerwację, restauracja Praga będzie dobrym rozwiązaniem. Blisko od domu, ale też nie za! Pyszne jedzenie, dobre wino. W sam raz na początek gorącego wieczoru. Prawdę mówiąc nie musisz od razu proponować homara, drogiego francuskiego wina czy pięciu różnych dań. Sam fakt, że postanowiłeś zarezerwować wcześniej miejsce i zaplanowałeś tę noc będzie wystarczającym powodem do radości. Pamiętaj o tym, bo restauracja Gocław jest tuż za rogiem!

A może po prostu oglądanie filmu w piżamach?

Choć restauracja Praga to świetna propozycja, prezent samodzielnie wykonany czy kupiony z pomysłem też, to czasami okazuje się, że najbardziej romantyczny wieczór można spędzić po prostu w domu, przed telewizorem. Pamiętajmy też, że każdy z nas pracuje, zajmuje się domem, dlatego brakuje nam siły i czasu, aby zorganizować coś z pomysłem w każdym tygodniu. Dlatego może wypożycz film, o którym ona ostatnio mówiła, albo gra tam jej ulubiona aktorka i zaproponuj seans? Zaraz, zaraz? Czy sam wybrałeś film, który ona chciała obejrzeć? Takie działanie będzie znaczyć więcej jak drogi prezent. Nie dość, że ją słuchałeś to samodzielnie zorganizowałeś Wasze wspólne plany na wieczór! Dobra robota, jak zatem widzisz, nie jest to takie trudne.

Drodzy mężczyźni. Zadowolenie kobiety nie jest takie trudne. Restauracja Saska Kępa, miły gest, prezent z pomysłem nawet wykonany samodzielnie i kosztujący tylko czas. Można? Można! Trzeba tylko chcieć.

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Komentarze: