Chcesz uczcić rocznicę związku, a może zrobić ciekawy prezent swojej drugiej połówce? Nie trzeba od razu planować podróży marzeń do Paryża czy Wenecji. Polska również jest piękna, malownicza i jest co w niej zwiedzać. Dlatego na początek proponujemy.. Warszawę. Zobacz, jak łatwo można się zakochać w naszej stolicy.

sweethearts

Prawda jest taka, że wszędzie można stworzyć romantyczny klimat, jednak Warszawa nocą potrafi zaskoczyć swoim widokiem czy panoramą. Jeżeli zatem szukasz pomysłu na oryginalny sposób spędzenia weekendu, czym prędzej zacznij z nami planowanie! Pierwsze, co musisz zrobić to zarezerwować okręcie hotel.

Jak znaleźć dobry i komfortowy hotel?

Mówi się, że znalezienie dobrego i taniego hotelu w Warszawie to nie lada wyzwanie. My jesteśmy nieco odmiennego zdania, ponieważ mądrze szukając, można znaleźć prawdziwe perełki. Jedną z nich jest okręcie hotel. Miejsce magiczne, ponieważ z jednej strony mieści się poza ścisłym i gwarnym centrum, z drugiej strony bardzo łatwo jest wszędzie dojechać.

„Zatrzymałam się z mężem w tym miejscu. Tani hotel Okręcie, bardzo komfortowy i co ważne, czysty. Początkowo baliśmy się jego lokalizacji, ponieważ nie jest to centrum. Bliżej mu do lotniska niż do Pałacu Kultury i Nauki. Na miejscu jednak okazało się, że dojazd na Krakowskie Przedmieście czy w inne znane miejsce w centrum zajmuje dosłownie chwilę. Gdzie jest różnica? Przede wszystkim w cenie samego noclegu, ale i ciszy przed hotelem. Można rzeczywiście odpocząć po całonocnym zwiedzaniu romantycznej Warszawy”. ­– zdradziła nam Karolina, która wybrała się na taki weekendowy wypad do stolicy naszego kraju.

Upewnij się, że w pokoju będzie wszystko na Was czekać

Dobrany pokój to podstawa. Wybierając się na romantyczny weekend, upewnij się, że na pewno rezerwujesz apartament, w którym znajduje się łóżko małżeńskie. Nie ma nic gorszego jak dwie połączone ze sobą jedynki z przestrzenią między materacami.

„Pamiętam, że w hotelu, w którym organizowaliśmy nasze wesele, apartament dla nowożeńców miał dwie połączone jedynki – takie łóżka na osobę. Przerwa między materacami była irytująca, wyobrażacie to sobie? Świeżo upieczone małżeństwo i taka wtopa! Dlatego wybierając się teraz do dowolnego taniego hotelu Warszawa, zawsze upewniam się, że dostanę łóżko małżeńskie. Po romantycznym wieczorze zawsze chcę się przytulić do męża i zasnąć w takim objęciu”. – powiedziała Anna z dwuletnim stażem małżeńskim.

Zaletą rezerwacji, którą dokonuje się w hotelu jest fakt, że recepcja dokładnie określa, w jakim pokoju będziecie spędzać swój pobyt. Dlatego poza danymi dotyczącymi rodzaju łóżka, można też uzyskać informacje, związane z widokiem z okien. A jeżeli już tak dokładnie rozmawiasz z osobami, które pracują na recepcji, zawsze możesz ich poprosić o dodatkową usługę – pozostawienie kosza ze świeżymi owocami i szampanem, aby uczcić wyjazd do Warszawy. Niby prosta i mało istotna rzecz, ale gdy Twoja partnerka wejdzie do pomieszczenia, w którym będzie wszystko przygotowane na Wasz przyjazd, nic nie zdoła zepsuć atmosfery. Teraz już tylko będziesz widzieć uśmiech i niekończącą się radość na jej twarzy.

 

artykuł zewnętrzny, fot. materiały nadesłane