Duby z Belgii: Dub Temple

19 marca w krakowskiej Rotundzie znów spotkamy się na celebracji dubu. Sporo czasu minęło odkąd ostatni raz Dub Temple odwiedziła zagraniczna ekipa wraz ze swoją własną ścianą nagłośnienia, więc tym razem organizatorzy postanowili przygotować wyjątkową sesję stricte soundsystemową.

Kraków odwiedzi belgijska ekipa REGGAEBUS SOUND SYSTEM związana z uznanym europejskim festiwalem Reggaebuas oraz cyklicznymi imprezami o tej samej nazwie. Pikanteri dodaje fakt, że jeszcze nigdy wcześniej nie gościliśmy na DT artystów z Belgii, a dodatkowo zagrają oni całonocną sesje na swoim własnoręcznie zbudowanym potężnym sound systemie! Bądźcie gotowi na prawdziwy „Roots & Culture / dubwise revival” w iście sound systmeowym wydaniu.

dt87fora

Facebook event: https://www.facebook.com/events/563203573833016/

19.03.2016 Kraków, klub Rotunda (dolna sala ) ul. Oleandry 1
start: 22.00
wstęp: 20 zł

REGGAEBUS SOUND SYSTEM ( Belgia )
Reggaebus Sound System powstał w Brukseli jako efekt 10 lat promocji kultury sound systemowej poprzez cykliczne imprezy „Reggaebus Nights” w Belgii oraz uznany i rozpoznawalny na całym świecie belgijski festiwal Reggaebus odbywający się od lat, którego ciężko nie kojarzyć siedząc w dubowym światku. Jako duet: Frank ( Operator sound systemu ) oraz wywodzący się z ekipy O.B.F Mad Codiouf ( MC / selector ) promują Roots & Culture poprzez najlepszą selekcję od roots przez steppersy, aż po ciężki dubwise w iście dubplejtowym stylu! W Krakowie zagrają dla Was całonocną!!! sesję roots & culture, która będzie szerokim przeglądem gatunku.

Home page


https://www.facebook.com/Reggaebus.brussels.festival
https://www.facebook.com/mad.codiouf?_rdr=p

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *