Novika w dobrym towarzystwie

Na otarcie łez i osłodzenie oczekiwania na czwarty album, „królowa matka polskiego clubbingu” ( 🙂 ) – Novika – przedstawia epkę „Novika Collabs” (o której wspominaliśmy już wcześniej). Premiera płyty przewidziana jest na 14 grudnia nakładem Otake Records. Na epce znajdą się dwa premierowe utwory i dwa remiksy – pierwsze dźwięki poznacie już teraz.

Novika Collabs EP
Novika Collabs EP

„Can’t Resist” to wspólne dzieło Noviki i Pete’a Grace’a.  Ten poznański DJ i producent występuje w klubach w całym kraju, dał się też poznać publiczności Beat Stage podczas ostatniej edycji Open’er Festival. Ma na swoim koncie EP-kę „The Way You Taste”, która ukazała się w barwach legendarnej berlińskiej wytwórni Sonar Kollektiv. Do piosenki powstał teledysk:

Drugi premierowy utwór to „Secret Passage”, którego producentem jest Kasp; warsawski dj, producent, gitarzysta. Stanowił połowę duetu Pol_On, z którym wydawał liczne Epki w cenionych światowych wytwórniach, m.in. Freerange, Get Physical, Systematic. Obecnie naintensywniej działa w ramach duetu Kasp & Mia Twin. Wydawnictwo uzupełniają świetne remixy autorstwa młodych, rozchwytywanych producentów – Michała Wu. z duetu Xxanaxx oraz Baascha. Okładkę wykonało Studio Chaotyczne.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *