Jeśli nie poddajesz się jesiennej chandrze i wychylasz noc spod koca, utwór „Yoko”, który przygotowali Pepe. i Patrick The Pan, jest dla ciebie. Bo to piosenka o miłości kultywowanej nocą w środku miasta. Muzyka Pepe. z jego nadchodzącego mini-albumu już była prezentowana na łamach 80bpm.net, ale tym razem usłyszycie coś zupełnie innego od zaproszenia na disco, jakie wtedy przedstawialiśmy.

Pepe. i Patrick The Pan, fot. materiały prasowe
Pepe. i Patrick The Pan, fot. materiały prasowe

Melancholijny klimat charakterystyczny dla młodego producenta, tym razem wzbogaca jeden z najciekawszych głosów nowej polskiej muzyki – Patrick The Pan. Po dwóch dobrze przyjętych solowych wydawnictwach artysta zdecydował się na pierwszy występ gościnny i natychmiastowo wkomponował się w klimat klubowej produkcji, z gracją, która na myśl przywodzi wokalne popisy Thoma Yorke’a.

Pepe. to młody producent z Ostrowa Wielkopolskiego. W swoich produkcjach osadzonych w stylistyce lo-fi, miesza hip-hop z nową elektroniką. Sam przyznaje się do inspiracji jazzowymi tuzami pokroju Johna Coltrane’a i filmami Jima Jarmuscha. Na koncie ma jedną epkę (Lovin’ EP 2014) oraz kilka utworów dostępnych w sieci. Więcej znajdziecie na jego Soundcloudzie.