Pierwsza odsłona Novika Collabs

„Can’t Resist” to zapowiedź epki „Novika Collabs”, której premiera planowana jest jeszcze tej jesieni pod szyldem OTAKE Records, wytwórni prowadzonej przez dj’a i producenta Piotra Bejnara. Przed Noviką bardzo intensywny czas, pomiędzy występami klubowymi u boku Mr.Lexa i audycjami w radiowej Czwórce, zaczęła już pracę nad nową płytą zaplanowaną na 2016.

Novika

Novika

Tymczasem już w ten weekend pierwsza odsłona projektu „Novika Collabs” na żywo. Wokalistce towarzyszyć będą Mr.Lex, iRobot, Rawski i oczywiście współautor „Can’t Resist” Pete Grace. Wszystko to w ramach tegorocznej edycji Warsaw Music Week w najbliższy piątek, 23.10 w klubie festiwalowym: Lab The Live Act Bar.

Pete Grace to poznański DJ i producent, którego EP-ka „The Way You Taste” ukazała się w barwach legendarnej berlińskiej wytwórni Sonar Kollektiv. Występował obok tak szanowanych gwiazd jak Oliver Koletzki, Robert Owens, Claptone czy Stee Downes. Dał się też poznać publiczności Beat Stage podczas ostatniej edycji Open’er Festival. Znawca i zagorzały promotor wysublimowanych elektronicznych dźwięków, oddany w szczególności deep house, co wyraźnie słychać w „Can’t Resist” nagranym z Noviką.

W zrealizowanym przez ekipę SuperFi Video 2015 teledysku do „Can’t Resist” dzieje się więcej niż widać na pierwszy rzut oka. To oniryczny i pełen subtelnych emocji obraz poszukiwań upragnionej równowagi, w klimacie, któremu trudno nie ulec.

https://www.youtube.com/watch?v=k63oqFNvfFQ

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: