Finałowe odliczanie w Techno Instytucie

Wielkimi krokami zbliża się wielkie święto kultury techno. Już 9. października w Warszawie legendarny Instytut Energetyki ponownie zadrży od bitów o wysokiej częstotliwości. Czeka was widowisko łączące mocne dźwięki z wyjątkowymi doznaniami wizualnymi. Znany jest już ostateczny line-up tego ogromnego wydarzenia.

Jacek Sienkiewicz, fot. Konrad Ćwik

Jacek Sienkiewicz, fot. Konrad Ćwik

Po dekadzie, do unikalnego w skali światowej miejsca, powracają imprezy goszczące polskie i światowe gwiazdy muzyki techno. Po raz kolejny fani gatunku będą mogli bawić się w Hali Najwyższych Napięć, w której na co dzień wytwarzane są pioruny. Jednak w najbliższy piątek, mury Instytutu zawibrują od czekającego na Was sound systemu.

9 października będziecie świadkami kilku wyjątkowych propozycji scenicznych, które zaprezentują zaproszeni artyści. Jeden z najbardziej znanych polskich duetów, Tumult Hands wystąpi live. Natomiast Joel Mull i Cari Lekebush zagrają back2back.

Line-up:

21:00 – 22:00 Łukasz Napora
22:00 – 23:00 Gerhard Derksen
23:00 – 00:00 Tumult Hands Live
00:00 – 02:00 Kaiserdisco
02:00 – 05:00 Joel Mull & Cari Lekebusch

Impreza, będzie pierwszą z nowego cyklu wydarzeń, które na stałe zagoszczą w Instytucie. Dlatego organizatorzy zadbali, aby było to niecodzienne widowisko wplatające w muzykę precyzyjnie dobraną grę świateł. O oprawę wizualną całej imprezy, zadba Bob Roijen, pochodzący z Amsterdamu, stage designer, który przedstawi autorski projekt sceny, dekoracji oraz oświetlenia. Jego twórczość opiera się na minimalizmie i harmonii, idealnie wpasowując się w industrialny charakter przestrzeni Instytutu. Jego koncepcje można cyklicznie podziwiać na takich wydarzeniach, jak: Dekmantel Festival, Warsteiner Nederland, Voltt czy Lente Kabinet.

Od tego wyjątkowego eventu dzielą nas już zaledwie godziny. Nie możecie przegapić momentu, w którym legenda z powrotem wkroczy na mapę nocnego życia stolicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich koneserów muzyki elektronicznej, którzy cenią sobie zabawę w unikatowych przestrzeniach.

Bilety do nabycia w salonach sieci Empik oraz na www.ebilet.pl

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: