Nowości od gwiazd techno: Oscar Mulero i Mark Broom dla Roberta Hooda - 80bpm.net

Nowości od gwiazd techno: Oscar Mulero i Mark Broom dla Roberta Hooda

Dwie techno-legendy przy piąteczku uraczyły nas nowymi piosenkami i zapowiedziami nowych płyt. Na pierwszy ogień świeży, a już klasyczny, Oscar Mulero, który zapowiada epkę „Senses” dla Pattern Series. A po nim Mark Broom, który wkrótce wyda krążek dla wytwórni należącej do Roberta Hooda, M-Plant.

Oscar Mulero, fot. materiały prasowe

Oscar Mulero, fot. materiały prasowe

Pattern Series to limitowana kolekcja płyt winylowych, którą Mulero prezentuje we własnej wytwórni Warm Up Recordings. Na jego „Senses” EP usłyszymy brzmienia, które autentycznie poruszają zmysły, a w zasadzie neurony, po których głęboki, gładki bas i regularny, mocny bit, smyrają jak miotełki.

Mark Broom proponuje z kolei coś mniej klimatycznego, za to znacznie bardziej dynamicznego. Choć prezentowane przez niego „Stunned” to nowa wersja produkcji Brooma i Dave’a Hilla, która pierwotnie pojawiła się już w 1997 roku. Po liftingu, „Stunned” gra dla M-Plant, wytwórni Roberta Hooda.

Jeśli czujecie niedosyt i mało wam klasycznych techno brzmień, polecam miks Oscara Mulero dla Trax. Możecie go pobrać, miłego piątku!

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: