Wygraj „Drifting” Jacka Sienkiewicza

Podróż do źródeł, moc detroit techno, introwertyczne poszukiwanie formy doskonałej i być może ostatnia taka płyta Jacka Sienkiewiecza. To „Drifting”, piąty album warszawskiego producenta. Dziś ruszamy z konkursem, w którym możecie wygrać egzemplarz tego niezwykłego albumu.

„Drifting” to piąta pełnowymiarowa płyta warszawskiego producenta, a zarazem drugi album w 16-letniej historii jego wytwórni Recognition. W ostatnim czasie Sienkiewiczowi często zdarzało się współpracować z innymi twórcami – należy tu wspomnieć o “wagnerowskim” dyptyku zrealizowanym z Atomem TM, duecie Tumult Hands (z Jurkiem Przeździeckim), czy ostatnim projekcie „Ridges” z Maxem Loderbauerem.

Jacek Sienkiewicz "Drifting"

Jacek Sienkiewicz „Drifting”

„Drifting” jest podróżą do źródeł, eksploracją standardu wyznaczanego przez klasyków Detroit Techno, a jednocześnie konsekwentnym i introwertycznym poszukiwaniem formy doskonałej. Jego dojrzałe brzmienie jest niewątpliwie konsekwencją bogatych doświadczeń producenckich w połączeniu z wysoce oryginalnym podejściem do kształtowania dźwiękowej materii. “Drifting” to dziennik podróży po nieistniejących przestrzeniach wyobraźni, w których może uczestniczyć każdy wystarczająco otwarty słuchacz bez względu na indywidualne upodobania.

Co zrobić, żeby sięgnąć po album? W powyższym klipie zobaczycie ciekawy rave’owy obrazek. Napiszcie w komentarzu pod tym newsem, czy byliście kiedyś na podobnej imprezie albo innej – lepszej? Opiszcie swoje najlepsze przeżycia albo anegdoty z „techno-party-życia” lub… jaki i gdzie byłby Wasz wymarzony rave? Autor najciekawszego (subiektywną opinią) wpisu otrzyma płytę. Ogłoszenie wyników w środę, 1 lipca, o godz. 21 podczas audycji Opóźniona Faza Snu na antenie rockserwis.fm. Powodzenia!

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: