Justyna Steczkowska jako Maria Magdalena w ambiencie i oriencie

Świetliste postaci, historia trochę starożytna, trochę futurystyczna, inspiracje orientem, kulturami azjatyckimi… Tak w skrócie można opisać muzyczny film do utworu „Universe” projektu Maria Magdalena – All Is One. 

Teledysk Marii Magdaleny pojawił się w serwisie Youtube pod koniec kwietnia i przez pewien czas utrzymywano w tajemnicy jego twórców. Jednak osoby, które trafiły na klip i ze strony www.mm-allisone.com pobrały za darmo cały album – na pewno szyko odkryły, kto stoi za tą wysmakowaną elektroniczną mieszanką.

Maria Magdalena - kadr z teledysku "Universe"
Maria Magdalena – kadr z teledysku „Universe”

Maria Magdalena to nowa twarz, albo właściwie kontynuacja elektronicznych i orientalnych fascynacji Justyny Steczkowskiej (Maria i Magdalena to drugie i trzecie imię wokalistki).

„Moje pierwsze imię jest znienawidzone, wchłonięte przez nicość. Moje drugie imię, Maria, powinno przynieść ukojenie. Moje trzecie imię, Magdalena, powinno przynieść miłość” – czytamy na stronie w poetyckim opisie projektu.

Muzyka Marii Magdaleny powstała z czystej miłości do sztuki, dlatego też twórcy albumu „All Is One” umieścili go na oficjalnej stronie do pobrania za darmo, chcąc podzielić się swoim dziełem z jak największą liczbą odbiorców. Za wokalizy i ideę odpowiedzialna jest Justyna Steczkowska, natomiast klubowe brzmienia stworzył producent i kompozytor Jakub Rene Kosik. W nagraniach wzięła udział także orkiestra smyczkowa – Silesian Art Collective.

W nowym materiale Justyny Steczkowskiej słychać inspiracje orientem, które zresztą artystka zdradza od wielu lata. Uwagę przykuwa też piękny, trwający blisko godzinę film, utrzymany w klimacie azjatyckich baśni.

Album „All Is One”, z materiałami promocyjnymi, zdjęciami, opisami projektu, pobierzecie za darmo ze strony www.mm-allisone.com. Marię Magdalenę znajdziecie też na Facebooku: www.facebook.com/mariamagdalenaofficial.

Album można pobrać w formie jednego ciągłego pliku mp3 (trwającego niecałe 57 min). Tracklista „All Is One” Marii Magdaleny:

01. Universe
02. All Is…
03. Trust
04. Pantheon
05. Where Are You, Sophie?
06. Ave (No Control)
07. Female
08. Pilgrimage
09. Coming Back
11. Asking Me, Asking You
12. Zen

Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *