The Chemical Brothers: nowa płyta, pierwszy singel

„Born In The Echoes” – taki tytuł nosi pierwszy po pięcioletniej przerwie album The Chemical Brothers. Przed jego premierą (5 lipca) Chemiczni Bracia udostępnili do odsłuchu singel zwiastujący ten materiał. Posłuchajcie dziś u nas utworu „Sometimes I Feel So Desert” i zobaczcie towarzyszący mu, niesamowity klip.

The Chemical Brothers "Born In The Echoes"
The Chemical Brothers „Born In The Echoes”

Na płycie, jak zapowiadają producenci, usłyszymy szereg gości. Wśród nich między innymi St. Vincent, Beck i Q-Tip – a więc… nie ma żartów. Wspomniany utwór „Sometimes I Fell So Desert” miał premierę wczorajszego wieczoru w audycji Annie Mac na BBC Radio 1. Towarzyszy mu abstrakcyjne wideo oscyloskopowe, wyreżyserowane przez Adama Smitha – człowieka, który był odpowiedzialny za wizualizacje trasy koncertowej The Chemical Brothers w 2012 roku. Pierwsze reakcje dowodzą, że najnowsza propozycja The Chemical Brothers wywołuje znacznie większy entuzjazm niż ich zeszłoroczny utwór nagrany z Miguelem i Lorde dla soundtracku do „Igrzysk śmierci”.

Pierwszy oficjalny singel promujący tę płytę, „Go”, pojawi się 4 maja. Usłyszymy w nim Q-Tipa. Tymczasem posłuchajcie, zobaczcie klip do „Sometimes I Fell So Desert”, a poniżej sprawdźcie tracklistę albumu.

01 Sometimes I Feel So Deserted
02 Go [ft. Q-Tip]
03 Under Neon Lights [ft. St. Vincent]
04 EML Ritual [ft. Ali Love]
05 I’ll See You There
06 Just Bang
07 Reflexion
08 Taste Of Honey
09 Born In The Echoes [ft. Cate Le Bon]
10 Radiate
11 Wide Open [ft. Beck]

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *