Sound Me na przezroczystym winylu

Polscy triphopowcy z grupy Sound Me nagrywają nowy materiał. W pierwszych opublikowanych po intensywnych pracach w studio utworach usłyszymy, że brzmienie zespołu wzbogaciło się m.in. o nową trąbkę, „Heart’s Tale”, bo o tej produkcji mowa, w miniony weekend z okazji Record Store Day Wrocław 2015 ukazał się na siedmiocalowej, ręcznie przygotowywanej płycie winylowej.

Sound Me na winylu

Sound Me na winylu

W trakcie tej sesji zostały zarejestrowane kolejne utwory: „Love”, „Sin City” i „Forest”. Można je usłyszeć w poniższym filmie ze studia:

Wspomniane winylowe płyty zostały przygotowane w krótkich limitowanych edycjach, a o ich oryginalną graficzną oprawę zadbała Joanna Gniady Illustration (www.joannagniady.com). Ta wrocławska ilustratorka w sposób szczególnie nam bliski tworzy wyjątkowe dzieła sztuki, w których wyraża siebie oraz swoje muzyczne zainteresowania. W ramach naszego winylowego święta do współpracy zaprosiliśmy również pobliski Shopiq (www.shopiq.com.pl), który wraz z Joanną Gniady przygotował limitowaną edycję plakatów RSD. Za organizację i produkcję wydarzenia odpowiedzialny jest Props(www.facebook.com/PropsToYou)”

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: