Jeśli mieszkacie w Krakowie i chcielibyście powitać wiosnę w trochę nietypowym stylu, na przykład w klubie, zamiast nad brzegiem rzeki marznąc z Marzanną, mamy propozycję, która pomoże Wam otrząsnąć się z zimowego przemęczenia. Już 19 marca w krakowskim klubie Łaźnia, w ramach dwóch kolejnych imprez z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2015, pojawi się jedna z największych gwiazd wytwórni Warp Records – Clark.

Clark, fot. materiały organizatorów
Clark, fot. materiały organizatorów

Mistrz eksperymentalnego techno, działający na scenie muzyki elektronicznej od początku XXI wieku, wraca do Polski ze swoim najnowszym materiałem, pochodzącym z albumu zatytułowanego po prostu Clark, którym potwierdza, że rewolucja w muzyce tanecznej jaką wywołał w 2006 roku publikując klasyczną już dziś płytę Body Riddle, wciąż trwa. Siódmy album w jego dorobku to kolejna dawka eksperymentów zanurzonych w klasycznych tanecznych gatunkach, podróż przez techno, hip-hop, noise i post rock, pełna zaskakujących dźwięków i zwrotów akcji taneczna ścieżka dźwiękowa do imprezy z okazji końca świata, jak określił to jeden z brytyjskich recenzentów.

KONKURS KONKURS KONKURS! Szczegóły poniżej!

Brytyjskiego muzyka wspierać będą uznane gwiazdy polskiej sceny. Występy rozpocznie doskonale znany CH District, czyli jeden z prekursorów i najbardziej niezmordowanych twórców ciężkich brzmień w polskiej elektronice, który powraca po pięciu latach z całkowicie premierowym materiałem.
Później scena przejdzie we władanie Mooryca mistrza delikatnego techno, znanego ze swojego niesamowitego wyczucia melodii i nastrojów oraz rewelacyjnych występów na największych polskich i europejskich festiwalach. Mamy nadzieję, że spotkanie z polskimi twórcami przygotuje Was na IDMowe szaleństwo i tańce do białego rana przy dźwiękach tworzonych przez Clarka.

19.03.2015 – Teatr Łaźnia Nowa | Kraków
Timetable:
21.00 – 22.00 Ch.District live
22.00 – 23.00 Mooryc live
23.00 – 00.00 CLARK live
00.00 – …. after

KONKURS KONKURS KONKURS!