Berlin w Głębokim Paśmie

Kolejne wydarzenie sygnowane marką Głębokie Pasmo to przyjazd dwóch berlińczyków związanych z jednym z najlepszych sklepów płytowych ze stolicy Niemiec – OYE Records. Gwiazdą wieczoru będzie bardzo młody, ale nieprawdopodobnie utalentowany didżej i producent Max Graef. Towarzyszyć mu będzie jego serdeczny przyjaciel, weteran hiphopowych berlińskich klubów oraz jeden z właścicieli OYE Record Store – Delfonic. Wsparcia udzielą im nasi dzielni didżeje i promotorzy z ekipy Głębokiego Pasma: Mitura, Hadrian i Essence.

Max Graef, fot. materiały organizatorów

Max Graef, fot. materiały organizatorów

Max Graef to jedno z obecnie najgorętszych nazwisk w świecie nowej muzyki elektronicznej. Ten bardzo młody, urodzony i wychowany w Berlinie, producent zaczynał od grania jazzu na gitarze i perkusji. Po serii udanych EPek, występie w Boiler Room czy guest mixie u Gillesa Pettersona przyszedł czas na pierwszy album długogrający („Rivers Of The Red Planet” – chóralnie przez krytyków nazywana jedną z płyt roku) i pierwsze remiksy o zdecydowanie dalekim zasięgu („We Are Coming” Mr. Scruffa na Ninja Tune). To zdecydowanie dopiero jego początek – w wieku dwudziestu dwóch lat świat stoi w końcu otworem.

Delfonic – wywodzący się z niemieckiej sceny hip hopowej DJ, który od 2004 roku zagrał w prawie każdym Berlińskim klubie. To również współwłaściciel jednego z najpopularniejszych i najlepszych sklepów płytowych w stolicy Niemiec – OYE Records oraz organizator Berlińskiego Record Store Day. To też początkujący producent muzyczny, kumpel Maxa Graefa i selekcjoner nieodkrytych winylowych pereł. Po jego DJ setach spodziewać się można dosłownie wszystkiego – klasyków hip hopu, wonky house’u, dubstepu a nawet jungle’u. Człowiek legenda i potęga berlińskiego undergroundu.

Data: 14.03.2015
Start: 22:00
Miejsce: Chmury, ul. Zamojskiego 28, Warszawa.
Wstęp: 15 zł przedsprzedaż. Bilety kupicie w tym miejscu.

Podobne

Komentarze: