Tom Horn gościnnie na własnej płycie

Lata pracy, jako muzyk sesyjny, aż wreszcie solowa płyta. Tom Horn, współzałożyciel Millennium, muzyk Strachów na Lachy i The Cuts proponuje tuzin autorskich kompozycji, przeplatanych dźwiękami cytry, akordeonu i elektroniki. Posłuchajcie dziś u nas fragmentów „Guest Room”.

Tom Horn, fot. materiały prasowe

Tom Horn, fot. materiały prasowe

– Materiał, który przygotowaliśmy jest bardzo różnorodny, m.in. za sprawą wokali i fuzji nowoczesnych dźwięków – mówi Tom Horn – Z typowo analogowymi. Będzie to spore zaskoczenie dla tych, którzy znają mnie głównie z dokonań w The Cuts i Strachy na Lachy – dodaje muzyk.

„Guest Room” doczekała się trzech singli (The Last Day, Treasure, To Follow) oraz DVD z wyjątkowego koncertu w parowozowni Interlok, zrealizowanego w tym roku. Album będzie dostępny za pośrednictwem strony Tom Horn Music.

Jeszcze w tym roku muzyk planuje pojawić się z nowym projektem w kliku miastach Polski, w tym we Wrocławiu, Pile czy Malborku. O kolejnych miejscach na trasie, w 18 polskich klubach, będzie można przeczytać na jego stronie. Płyta wydana jest i dystrybuowana niezależnie przez wydawnictwo Tom Horn Music.

http://www.youtube.com/watch?v=NBC0HqGfT_0

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: