Doskonale znany miłośnikom klimatów elektronicznego chilloutu i downtempo duet Zero 7 nie tylko pochwalił się nowym materiałem, ale też zapowiada didżejski set w Krakowie, w ramach cyklu Chilliholic. Ta forma prezentacji Zero 7 wydaje się najodpowiedniejsza dla ich nowego, klubowego, brzmienia.

Zero 7, fot. materiały organizatorów

Wyjątkowa muzyka w ciekawej oprawie wizualnej to cechy charakterystyczne serii Chilliholic. Sam Hardaker – połowa Zero 7 zaprezentuje mieszankę najważniejszych utworów zespołu oraz muzycznych inspiracji grupy.

A że najlepsza muzyka muzyka zasługuje na najlepszą oprawę, to ElektroMoon przygotuje specjalne wizualizacje, które zapełnią większość ścian Fabryki. Publikę przed występem gwiazdy wieczoru rozgrzeje DJ Antek, którego znakiem firmowym są eklektyczne sety.

Wszystko to w krakowskim klubie Fabryka (Zabłocie 23) już 28 listopada o godz. 20. Bilety już można kupować w cenie od 45 zł (przedsprzedaż) do 55 zł (w dniu imprezy). Szczegóły i linki znajdziecie poniżej.

Cykl Chillholic, w ramach którego odbędzie się ta impreza, to unikatowe przedsięwzięcie kulturalne mające na celu promowanie nowoczesnej muzyki elektronicznej z gatunków ambient, downtempo, trip hop, independent indie.

Bilety kolekcjonerskie:
Sklep Knock Out Productions (http://www.knockoutprod.net)
Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34
Stoisko firmy TAKT w GALERII KRAKOWSKIEJ, Pawia 5
Antycafe Klubokawiarnia Bez Widoków

Bilety systemowe: TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim