Deadboy przedpremierowo

Deadboy, pochodzący z Londynu producent szeroko pojętej tanecznej elektroniki, przedstawia swoje najnowsze dzieło – epkę „Returns” – przedpremierowo do odsłuchu.

Wśród czterech zaprezentowanych kawałków znajdziemy trochę klimatu ambientowego, ale też sporo brzmień klubowych – szczególnie spod znaku UK Garage, disco i house. Co zdradza zresztą 2stepowe korzenie producenta, który w 2009 roku parał się głównie tym gatunkiem. Między innymi w tym czasie Julio Bashmore napisał o nim „Deadboy jest pionierem w tych posiekanych wokalach r’n’b doczepionych do fajnych akordów. Zmiażdżył to absolutnie. Nigdy nie było to lepiej zrobione”. Można Bashmorowi wierzyć, na przykład słuchając kawałka „YHVH”, w którym znajdziemy wszystko to, o czym mówi.

Dość gadania – słuchajcie. Premiera 28 kwietnia.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1959467_4075650785247_5421573577458341032_n.jpg[/author_image] [author_info]Kaśka Paluch: dziennikarka i muzykolog. Szczególnie zainteresowana klimatami berlińskiego techno, 2stepu i uk garage, a także ambientem i trip-hopem.[/author_info] [/author]

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *