„The Spaces In Between” to wydana nakładem wytwórni Atomnation kompilacja, zawierająca utwory dziewięciu artystów z miast z najróżniejszych części globu. Wśród nich przedstawiciele Krasnodaru, Barcelony, Amsteramu, Umeå, Delftu, Berlina, Reykjaviku i Zielonej Góry. Uroczej akustyczno-melancholijno-elektronicznej kompilacji posłuchacie u nas poniżej.

O zestawie wydawcy mówią, że to jasne spojrzenie na przyszłość. Dosłownie i w przenośni – bo na składance znajdziemy utwór „Huldra” od szwedzkiego duetu Gidge, który przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty (o tym wkróce więcej), „Bless” od The Portable Sunsets to zapowiedź jego większego projektu, a Fran Seven również obiecuje debiutancką epkę. Polskę reprezentuje zielonogórski duet WAH WAH!

Atomnation to oficyna skupiająca się przede wszystkim na wyszukiwaniu niezbyt dobrze znanej w świecie, ale za to wysmakowanej elektroniki spod znaku berlińskich wizjonerów dźwięku (pokroju chociażby Apparata) – z całą jej syntezą organiczności i mechaniczności. Z kompilacją zapoznacie się (a zróbcie to, bo warto) poniżej.