L.U.C. za darmo w sieci

Jeśli jeszcze nie przyszedł do was Mikołaj, to L.U.C., a właściwie Łukasz Rostkowski, właśnie to zmienił. Do sieci trafiła dziś jego najnowsza płyta „Sleepoholic”. To zbiór futurystycznych kołysanek których, jak mówi sam artysta, najlepiej słucha się na słuchawkach w pozycji horyzontalnej. Darmowa płyta dostępna na stronie www.lukaszrostkowski.com jest prezentem od Rostkowskiego dla wszystkich słuchaczy.

Wielokrotnie nagradzany producent, konceptor i kompozytor muzyki współczesnej i elektronicznej Łukasz Rostkowski, znany pod swoim pseudoninem artystycznym L.U.C, nie przestaje zaskakiwać słuchaczy. Po świetnie odebranym i nagradzonym (Mateusz Trójki) albumie „Nic się nie stało”, który artysta stworzył we współpracy z akordeonowym Motion Trio, przyszedł czas na nieco spokojniejsze brzmienia. Tym razem postanowił udostępnić swoją płytę w sieci, gdyż zależy mu na tym, aby każdy mógł się przy niej zrelaksować w tym pędzącym obecnie świecie. Pięknie wydany w małej poduszeczce, kolekcjonerski album „Sleepoholic” jest też dostępny w sklepiku artysty, zaś w formie digipacka można go znaleźć w sklepach. Zebrane na płycie transowe utwory to wyciszająca, ambientowa muzyka, która ma silne działanie uspokajające i nasenne 🙂

– Choć to projekt kompletnie pod prąd zrobiłem go w trosce o moje przepracowane pokolenie i przekazuję go Wam w sieci, abyście odnaleźli chwile na wyciszenie się – mówi o swoim najnowszym dziele Rostkowski. Każdy z utworów na płycie nosi tytuł Trans i znakomicie sprawdza się na popołudniową drzemkę, koncentrację przed egzaminem czy też wieczorne wyciszenie.

A już w poniedziałek premiera wyjątkowej naukowo-artystycznej kooperacji L.U.C z Centrum Nauki Kopernik. Artysta stworzył wraz z CNK i Instytutem B61 film ukazujący w metaforyczny i humorystyczny sposób największe odkrycie naukowe tego roku – bozon Higgsa w Wielkim Zderzaczu Hadronów.

Więcej informacji na: www.eluce.pl oraz profilu L.U.C na FB.

Tagi: , , , , ,