Blossom: "polski Bonobo" powraca - 80bpm.net

Blossom: „polski Bonobo” powraca

Za nami oficjalna premiera nowego, podwójnego albumu Blossoma – „Blue Balloons / The Longest Journey”. Możecie go w całości odsłuchać już teraz – rzecz niezbędna dla wszystkich miłośników „polskiego Bonobo”.

Łukasz Czajewski ukrywający się pod pseudonimem Blossom pod koniec grudnia 2011 wydał swoją debiutancką płytę „Blue Balloons”, w katalogu oficyny Export Label.

Pozytywne recenzje zaowocowały współpracę z berlińską wytwórnią Project Mooncircle. W marcu 2012 roku label Project Mooncircle wydał składankę z okazji 10 urodzin wytwórni, na której Blossom zagościł obok takich artystów jak Arts The Beatdoctor, Robot Koch, Long Arm, Krts czy 40 Winks. 1 listopada w Project Mooncircle miała miejsce premiera kompilacji „Uprising”, na której znalazł się jeden utwór Blossom’a „The Longest Journey”. 20 grudnia 2013 r. ukazał się jego nowy album zatytułowany „The Longest Journey”, który wydał także Project Mooncircle. Album zostal wydany na winylu i w wersji cyfrowej. Jako bonus, do płyty dołączony został pierwszy album Blossom („Blue Balloons”) , który znalazł się na winylu po raz pierwszy. Na swoim koncie ma występy na takich imprezach jak Selector Festival 2012 i Goodfest w Dębicy.

 

Podobne

Komentarze: