Ruszyła sprzedaż biletów na 5. edycję przeglądu muzycznego Wrocławski Sound, który odbywać się będzie 6 i 7 grudnia we wrocławskim Imparcie.

Przegląd Wrocławski Sound z roku na rok coraz bardziej zapisuje się w pamięci twórców i fanów muzyki, a także w kalendarzu wrocławskich imprez kulturalnych. Nie zabraknie koncertowych premier, specjalnych aranżacji i eksperymentalnych projektów scenicznych. Łącznie odbędzie się 12 koncertów!

Tradycyjnie program Wrocławskiego Soundu jest bardzo zróżnicowany i prezentuje najciekawsze muzyczne projekty ostatnich miesięcy autorstwa wrocławskich lub silnie związanych z Wrocławiem artystów i zespołów. W tym roku na scenach Impartu wystąpią: Neony na dęte, Night Out, Flying Moses, ŜANĜO, Synaptine, Naczynia Połączone, Natalia Lubrano, Jahga, Mixtura, Behavior, OCN oraz Job Karma. Organizatorem przeglądu jest Biuro Festiwalowe Impart 2016 we współpracy z agencją Lion Stage Management.

Bilety na dwudniowy przegląd są już w sprzedaży. Dostępne są w kasie Impartu przy ul. Mazowieckiej 17 oraz za pośrednictwem bileterii internetowych: www.eventim.pl oraz www.biletin.pl. Bilet jednodniowy w przedsprzedaży kosztuje 35 zł, w dniu koncertu – 40 zł. Karnet dwudniowy w przedsprzedaży można nabyć za 60 zł, w dniu koncertu w cenie 70 zł. Można również dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem (71) 341 94 32 oraz mailowej: rezerwacje@impart.art.pl.