Świątynia klubowego temperamentu - 80bpm.net

Świątynia klubowego temperamentu

Projekt Temper Temple zadebiutował długogrającym albumem. Duet tworzony przez Kwazara i Kasię Malendę ma wam do zaoferowania potężne klubowe brzmienie, taneczność, melodyjnośc i mieszankę subtelnego house’u.

W muzycznej świątyni temperamentu doszli do równowagi pomiędzy tym co żywiołowe i kojące, tajemnicze i bezpośrednie, sensualne i parkietowe. Temper Temple tworzą Kwazar i Kasia Malenda.

Ona – posiadaczka magicznego, charakterystycznie zachrypniętego wokalu. Kochająca freestyle, udziela się w wielu stylach – od jazzu, poprzez elektronikę, funka, reggae, aż po rocka. Występowała w niezliczonej ilości klubów, na festiwalach, szklanym parkiecie, jak też w filharmonii… Rozśpiewana, pełna energii dusza, która znajduje ukojenie w harmonii.

On – gość muzycznie zajawiony każdym dobrym brzmieniem. Zakręcony zdolniacha z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym a od kilku lat szczur studyjny. Miłośnik zarówno chaosu jak i estetycznego minimalizmu odnajdujący inspiracje w groovie. Nieprzewidywalny – zaraża i leczy tym co mu w duszy gra. Razem z wyczuciem tworzą dzwięki z pogranicza alternatywnej elektroniki, zabarwionej łamanymi beatami, basem i soulem.

[bandcamp album=2138772639 bgcol=FFFFFF linkcol=4285BB size=venti]

house, kasia malenda, klubowa, kwazar, temper temple