Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Garść nowości od Noviki

Po dwóch przebojowych singlach i serii ciepło przyjętych koncertów promujących płytę „Heart Times”, Novika zaprasza do zapoznania się z zestawem klubowych remixów utworu „Safest”.

Zestaw dostępny jest już w serwisie iTunes.

Na „Safet Remixes” poza znaną już wersją albumową piosenki, można usłyszeć efekty pracy zarówno zasłużonych już producentów takich jak Seb Skalski czy Spox, jak i zdobywających uznanie jak choćby projekt Superluminal, którego członkowie po zwycięstwie w konkursie na remix dla Jazzanovy rozwijają współpracę z kultową berlińską wytwórnią Sonar Kollektiv. Wśród autorów są też uczestnicy projektu „For Those Who Do. Zrób To Z Lenovo”: młody dj i producent Marcin Krupa (Ponton / Movements / We Are Your Music) oraz Tom Glass, którego produkcji towarzyszy teledysk autorstwa finalistów tego samego konkursu – Pawła Libera i Joanny Rytter.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=mlykc9Auy-U’]

Novika inspiruje twórców ze sceny klubowej nie tylko jako kompozytorka, ale także wokalistka. Jej głos ujął m.in. portugalskiego producenta Mastercris’a, którego utwór „Most Valued” (Mastercris feat. Novika) ukazał się na kompilacji Pink Collection wydanej dla renomowanej belgijskiej wytwórni Eskimo. Przy okazji tej współpracy powstał też egzotyczny teledysk:

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=QdcMrSupltE’]

Kolejna kolaboracja, tym razem z polskim producentem, to gościnny udział wokalistki w tytułowym „Give Away” z najnowszej epki Biernaskiego, sygnowanej przez francuski label On The Fruit Records. Do pochodzących z tego wydawnictwa utworów „Don’t turn the tv off/Give Away feat. Novika” również zrealizowano klip:

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=vClE6d4aQyI’]

Nowy singiel wraz z remixami i teledyskiem już wkrótce! Tymczasem Novika & Mr. Lex zapraszają na najbliższe imprezy klubowe ze swoim udziałem:

12.10 Białystok, METRO
19.10 Kraków, PROZAK 2.0
08.11 Wrocław, GRADIENT

Tagi: , ,