Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Gorąca natura Roisin Murphy

W ostatnich czasach tęsknimy bardzo za Roisin Murphy. Irlandka zaszyła się w domowym życiu, tylko co jakiś czas częstując nas kolejnymi drobnymi produkcjami. Tym razem jej głos zabrzmi na poważnie – na debiutanckiej płycie Hot Natured.

Po wydaniu szeroko komentowanego „Overpowered” i trasie koncertowej, która do krążka przekonała nawet największych sceptyków, Roisin Murphy stopniowo wycofywała się z intensywnego życia muzyczno-koncertowego.  Jedną z ostatnich jej muzycznych aktywności, była kolaboracja z Luca C & Brigante przy utworze „Flash of Light”:

Także w sierpniu 2012 roku, udało się Roisin wydać mini-album „Simulation”, który zachwycił krytyków. Niestety artystka nie brała czynnego udziału w promocji nowych kompozycji, ze względu na zaawansowaną ciążę – w październiku na świat przyszedł Tadgh, na jakiś czas odcinając mamę od świata muzyki.

Roisin wróciła wiosną 2013, ujawniając swoją współpracę z Boirsem Dlugoshem, której efektem było nagranie „Look around you”:

Teraz dobre wieści muzyczne o Roisin Murphy dostajemy od Hot Natured – grupa ogłosiła wydanie debiutanckiej płyty „Different Sides of the Sun”. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa muzyków zespołu – Jamiego Jonesa i Lee Fossa, a do współpracy z Roisin przydała się na pewno znajomość wokalistki z Lucą C.

Debiut Hot Natured ukaże się 2. września. Zespół ujawnił już, że piosenka, którą nagrali z Roisin Murphy będzie nosić tytuł „Alternate State”, jednak jak będzie brzmieć jeszcze nie wiadomo. Sądząc jednak po brzmieniu poprzednich kolaboracji artystki, możemy mieć nadzieję, że Roisin nie zatraciła swojego charakterystycznego stylu śpiewu ani wyczucia stylu.

Posłuchajcie pierwszego singla Hot Natured – „Isis”, promującego „Different Sides of the Sun”:

Tagi: ,

Comment

Możliwość komentowania jest wyłączona.