Świątynia dubu zatrzęsie Literkami

Cykl Dub Temple nie zwalnia tempa. Już 7 czerwca, jako patroni medialni imprezy, zapraszamy ponownie do krakowskiego klubu Literki na całonocną sesje Roots & Culture na potężnym sound systemie.

Cykl kontynuuje prezentację sceny francuskiej. Tym razem zaproszono mieszkającego w południowo-zachodniej Francji wyśmienitego producenta Control Tower Records: Dub Machinist oraz pochodzącego z północy kraju utalentowanego MC/wokaliste: Robo Ranking. Goście ci specjalnie dla polskiej publiczności zagrają wyjątkowo długiego bo aż pięciogodzinnego (!) soundsystemowego seta. Lokalnie wspomogą ich: Jah Dave oraz gospodarz cyklu Dubseed Sound System. Będzie to pierwsza oraz jedyna wizyta artystów w Polsce.

DUB MACHINIST (Bordeaux, Francja) feat. ROBO RANKING (Nantes, Francja)

Mieszkający na południowym zachodzie Francji Dub Machinist to doświadczony i świetny producent reprezentujący label i studio Control Tower. Od wielu lat zajmuje się produkcją oraz realizacją nagrań i dubplate’s, które potem grają największe tuzy sound systemów na świecie. Spod jego ręki wyszło już wiele sound systemowych killerów, które zapewne usłyszycie w nowych niepublikowanych nigdzie remiksach. Ilość produkcji jakie posiada jest tak olbrzymia, że może śmiało grać samodzielnie całonocne sesje oparte na własnych utworach i ekskluzywnych wersjach.

Robo Ranking to reprezentant labelu Livication Corner. Mieszka w północnofrancuksim Nantes gdzie regularnie czy to na żywych sesjach czy w studio szlifuje swoje umiejętności wokalne. W duecie z Fredem Machinistem zagrają wielogodzinną dubową sesje, która będzie niezapomnianym przeżycie dla każdego muzycznego maniaka.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=H0DzXhQNwg0′]

DUB TEMPLE # 46
07.06.2013 Kraków, Literki ul. Berka Joselewicza 21
Start: 21.00
Wstęp: 20 zł

Grają:
DUB MACHINIST feat. ROBO RANKING (Francja)
DUBSEED SOUND SYSYEM (Krk)
JAH DAVE (Krk)

Tagi: , , , , ,