Wielowymiarowy Chill to wydarzenie, które zasługuje na uwagę poprzez swój nowatorski i alternatywny charakter. Impreza odbędzie się w dniach 1-5 maja nad Jeziorem Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim i stoi w opozycji wobec miejskich, spowszedniałych „majówek”. 80bpm.net patronuje medialnie temu wydarzeniu.

Uczestnicy będą mieli okazję kompleksowo zrelaksować się przy dźwiękach światowej sławy muzyków takich jak : Sundial Aeon, Piotr Cisak, Dot-Dot, Odaibe, czy też Amerykanin mieszkający w Berlinie Peter Kirn. Tworzą oni muzykę ambientalną, eksperymentalną i szeroko pojętą – elektroniczną, często wykorzystując także żywe instrumenty. Nie zabraknie wrocławskich DJów, którzy gościć będą przez wszystkie dni wydarzenia, zabawiając gości rytmami popularnego dzisiaj psy-chillu, dubu, dubstepu i regge. Wieczorami i wczesną nocą można się spodziewać lekkiego podkręcenia tempa.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=3vY2nx8UONs’]

Wielowymiarowy Chill – jak sama nazwa wskazuje – nie jest tylko muzyczną imprezą, bowiem celem organizatorów jest zastosowanie szeroko pojętej arteterapii.

Goście będą mieli możliwość wyrażać się twórczo poprzez: lepienie w glinie, wspólne śpiewanie intuicyjne i wiele innych. Wisienką na torcie będą kąpiele w dźwiękach mis i gongów tybetańskich, masaże oraz zajęcia z Qi Gongu. Zaplanowane są także elementy rekreacyjne i sprawnościowe takie jak slacklining.

Nie zabraknie zajęć kreatywnych dla najmłodszych i wspólnych wycieczek po górskiej okolicy.

Organizatorzy oferują także możliwość noclegu. Wszystko po to, aby goście mogli kompleksowo zrelaksować się podczas wolnego weekendu i spędzić go w przyjemnej atmosferze, dopieszczając wszystkie zmysły.

Koszt karnetu na 5 dni do końca tygodnia to tylko 50-70zł, poszczególne dni są wydatkiem w granicach 10-20zł, czyli tyle ile wydaje przeciętny mieszkaniec miasta kupując piwo w pubie. Nic tylko wyruszyć w góry i cieszyć się wolnością!

Więcej informacji na stronach: http://majowkazagorze.pl oraz https://www.facebook.com/events/142555752588454/?fref=ts

[inf. prasowa]