To już 45. raz, jak w Krakowie odbędzie się Dub Temple. 17 maja zapraszamy do Alchemii. Headlinerem sesji będzie niesłychanie rozpoznawalna postać na dynamicznej i eklektycznej francuskiej scenie dub, mieszkający w Lyon znakomity producent i live act’owiec Panda Dub. 80bpm.net patronuje medialnie tej serii.

Przygotujcie się na 2-3 godziny żywego show w wykonaniu tej niebanalnej osobowości. Poza gościem z Francji zagra znany Wam dobrze muzyczny pasjonat, emigrant z wyboru by spełniać muzyczne marzenia Tomana. Bądźcie pewni, że przywiezie on z Londynu konkretną ilość muzycznych nowości! Lokalnie wspierać będą ich Jah Flea oraz Dubseed.

PANDA DUB / Lyon ( Francja )

To niesłychanie utalentowany, zagrany i wszechstronny producent muzyki dub. Człowiek, który chyba nie ma wolnego od grania weekendu. Jego żywiołowe live acty ściągają tłumy a kawałki które produkuje siegają na you tube kilkuset tysięcy odsłon. Ilość muzyki którą robi jest ogromna, a do tego nie wypuszcza on słabych utworów. Przychodząc na impreze z jego udziałem zobaczycie artyste w pełni oddanego swojej pasji i poczujecie energie dub’u podanego w najlepszej formie. Będzie to pierwsza wizyta artysty w Polsce.

10 – Sandiala by pandadub

17.05.2013, Kraków, Alchemia ul. Estery 5

Start: 21
Wstęp: 20 zł

PANDA DUB live! (Lyon / Francja)
TOMANA (PL / UK)
JAH FLEA / Fly Hi (Kraków)
DUBSEED SOUND SYSTEM (Kraków)